Prodej bytu 2+KK 42 m²
Alba Adriatica,Itálie

105 000 za nemovitost

V ceně jsou zahrnuty provize, DPH, notářské poplatky a daň z převodu nemovitosti a přihlášení na služby. Pomůžeme jak jazykově, tak právně, a poskytneme vám i poprodejní servis.

Kontakt:Richard Loryk E-mail:Telefon:608119118
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Hledáte místo, které bude vaším druhým domovem s vysokým potenciálem pronájmu?

Nabízíme prosvětlený apartmán s výhledem na moře, vlastním parkovacím místem a krásnou terasou. Byt se nachází ve třetím patře menší budovy s výtahem. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají zázemí u moře s možností celoročního pronájmu – spojuje osobní rekreaci a stabilní investiční potenciál.

Popis nemovitosti:
Byt nabízí světlý obývací prostor s otevřenou kuchyní a dvoulůžkovou ložnici s francouzským oknem. Všechny místnosti se otevírají na velkou, jižně orientovanou terasu, ideální pro relaxaci na slunci po celý den. Byt je vybaven bezpečnostními dveřmi, novým kotlem a markýzami.

Velkým benefitem nemovitosti je střešní terasa o rozloze cca 140 m² s úchvatným výhledem na moře a hory, dále sklep a sdílené parkovací místo. Díky výjimečné poloze v centru města, v docházkové vzdálenosti od moře i veškerých služeb, je nemovitost perfektní jak pro vlastní bydlení, tak jako zajímavá investiční příležitost.

Lokalita:
Alba Adriatica patří mezi vyhledávaná přímořská města s dlouhými písečnými plážemi, upravenou promenádou a kompletní občanskou vybaveností. Vše potřebné – restaurace, kavárny, obchody i služby – máte v docházkové vzdálenosti, stejně jako moře. Díky příjemné atmosféře po celý rok je město ideální jak pro dovolenou, tak pro klidné pobyty mimo sezónu. Byt zde nabízí nejen komfortní zázemí u moře, ale i nemovitost s trvalou hodnotou.

V okolí:
San Benedetto del Tronto-přístaviště mnoha palem, největší trhy v Evropě.
Gran Sasso d ' Italia- 120 km vzdálené, nejvyšší hora Apennines, s národním parkem. Pohoří v italském regionu Abruzzo. Lyžování, horolezectví, turistika.
Ascoli Piceno půvabné historické město.
Grotte di Stiffe-jeskyně.
Oltremare 113km, vystoupení delfínů....a mnoho dalších.
Aqua Blu - 14 km, velký vodní park pro všechny věkové skupiny.

Výhodou je pohodlné spojení - Letiště Pescara - Krakow, Pescara - Praha s leteckou společností Ryanair.
Dojezd Pescara - Alba Adriatica trvá cca 45 min. jízdy všemi veřejnými dopravními prostředky pohodlnou jízdou a s častými spoji.

Našim klientům zajišťujeme kompletní česky mluvící servis přímo v Itálii, včetně odborné podpory české delegátky. Už více než deset let pomáháme klientům z Česka a Slovenska bezpečně kupovat a spravovat nemovitosti v Abruzzu – od výběru vhodného objektu až po finální převod vlastnictví. Zaručujeme osobní přístup, transparentnost a profesionalitu, díky nimž můžete svůj italský sen u moře splnit bez starostí.

Tento apartmán je víc než domov – je to životní styl, kde se noblesa Itálie snoubí s klidem a nezaměnitelnou atmosférou mořského pobřeží. Nechte si otevřít dveře ke svému středomořskému snu, jsme tu pro vás.

Budeme se na vás těšit při prohlídce v Alba Adriatica.

Další parametry

  • vodovod
  • radiátory
  • plynový kotel
  • plynový kotel
  • silnice, mhd, bus
  • 10 m2
  • telefon, internet
  • betonová, dlážděná, asfaltová
  • 1
  • plynovod
  • veřejná kanalizace
  • 3
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 3
  • Velmi dobrý
  • Smíšená
  • F - Velmi nehospodárná
  • osobní
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.