Prodej bytu 3+1 68 m²
Neratovice, Za Jednotou 933

5 200 000 za nemovitost
Kontakt:Jan Mistoler E-mail:Telefon:774883375
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Nabízím k prodeji byt 3+1 s lodžií a komorou v osobním vlastnictví, ulice Za Jednotou – Neratovice. Byt ve II. nadzemním podlaží je určen k rekonstrukci, aktuálně se vyklízí. Dům má novou střechu, stoupačky v plastu, plastová okna.

Aktuální dispozice bytu: vstupní chodba, dvě ložnice, obývací pokoj se vstupem na zasklenou lodžii, kuchyně, umakartová koupelna, komora a samostatné WC. K dispozici společná kolárna.

Možnost financování hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Na nemovitosti nevázne žádný dluh ani zástavní právo.

Dům je na klidném místě nedaleko nemocnice, s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti: základní a mateřská škola, obchody, lékaři, plavecký bazén, autobusová i vlaková zastávka směr Praha - Mělník. Více informací na níže uvedeném kontaktu.

Další parametry

  • vodovod
  • radiátory
  • ústřední dálkové
  • vlak, silnice, mhd, bus
  • 2
  • 7 m2
  • plynovod
  • veřejná kanalizace
  • 4
  • č. 264/2020 Sb.
  • 1449 m2
  • 2
  • Velmi dobrý
  • Panel
  • C - Úsporná
  • osobní
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.