Pronájem bytu 2+KK 49 m²
Praha, U libeňského pivovaru 1027/31
+ energie


















Popis
Nabízím k pronájmu byt 2+kk na adrese U libeňského pivovaru 31, Praha – Libeň. Byt ve třetím patře (bez výtahu) má dispozici: vstupní chodba, obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, ložnice, komora, koupelna s vanou a samostatné WC. K bytu patří vlastní sklep, možnost využití klidové zóny ve vnitrobloku.
Vybavení na fotografiích je součástí pronájmu: kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednice s mrazákem, el. trouba s plynovým sporákem, digestoř, malá myčka, pračka, nábytek...).
Nájemné 18.000,-Kč/měs. + 5.000,-Kč zálohy na energie (elektřina, plyn, vodné, energie a úklid na chodbě, internet, odpad). Vratná kauce ve výši 23.000,-Kč, poplatek RK 23.000,-Kč.
Byt o velikosti 49 m2 je vhodný pro dva lidi (nekuřáky, bez exekucí). Hledáme dlouhodobého nájemníka. Více informací na níže uvedeném kontaktu.
Další parametry
- vodovod
- WAW
- WAW
- bojler – elektro
- internet
- 2
- plynovod
- veřejná kanalizace
- 7
- č. 264/2020 Sb.
- 784 m2
- 4
- Velmi dobrý
- Smíšená
- D - Méně úsporná
- osobní