Sale apartment 3+1 68 m²
Třinec, Lidická

3 500 000 for property
Contact:Ing. Šárka Pindorová, Ph.D. E-mail:Telefon:720979412
By clicking you agree to ours

Description

Hledáte byt, který si můžete zrekonstruovat přesně podle sebe? Právě pro vás je tu tento prostorný byt 3+1 v původním stavu, který nabízí velký potenciál a tři balkony – což je v Třinci opravdová vzácnost. Dispozice bytu je velmi dobře řešená, místnosti jsou světlé a prostorné. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě s vynikající dostupností – lesopark, sportovní hala, stadion i centrum města máte jen pár minut chůze.

Tento byt představuje skvělou příležitost jak pro vlastní bydlení, tak pro investici. V Třinci je nabídka větších bytů velmi omezená – neváhejte, podobná příležitost se jen tak neobjeví!

Těším se na vaši prohlídku, kde vám ráda ukážu možnosti, jak byt proměnit v moderní a útulný domov. A jako příjemný bonus – přímo na prohlídce vám zdarma spočítáme, na jakou výši hypotéky dosáhnete a s jakou nejvýhodnější úrokovou sazbou.

Other parameters

  • long-distance water supply
  • 1
  • pipeline
  • public sewer
  • 11
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 383 m2
  • 4
  • Good
  • Panel
  • G - Extremely inefficient
  • personal
On this website we process cookies necessary for its operation and analysis.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.