Prodej bytu 2+1 52 m²
Frýdlant nad Ostravicí, Jiráskova

4 460 000 za nemovitost

vč. provize, právních služeb a advokátní úschovy

Kontakt:Lenka Dančáková E-mail:Telefon:+420 731581284
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme byt v osobním vlastnictví s balkónem, nacházející se v klidné a žádané části města Frýdlant nad Ostravicí, na ulici Jiráskova.
Bytová jednotka o dispozici 2+1 je umístěna ve 3. podlaží nově revitalizovaného domu s novou fasádou, zateplením a nově instalovanými balkóny.
Interiér bytu prošel před pár lety rekonstrukcí, při které došlo k vyzdění a zvětšení bytového jádra. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s elektrickou troubou, plynovou varnou deskou, digestoří a vestavěnou myčkou nádobí.
Koupelna nabízí rohovou vanu, keramické obklady, umyvadlo se skříňkou a prostor pro pračku. Toaleta je samostatná. Byt má nové omítky, interiérové dveře, elektroinstalaci v mědi, podlahy PVC. V předsíni se nachází praktická vestavěná skříň.
Pokoje jsou slunné, s plastovými okny, orientované na jihozápad.
Byt je velmi udržovaný, bez nutnosti větších investic vhodný k okamžitému bydlení nebo jako investiční příležitost k pronájmu.
Nemovitost se nachází v tiché lokalitě s dostatkem zeleně a dobrou dostupností do centra města i na vlakové a autobusové nádraží. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost školy, školky, obchody i sportovní areály.

Další parametry

  • vodovod
  • ústřední dálkové
  • ústřední dálkové
  • 4
  • 2 m2
  • 3
  • Po rekonstrukci
  • Panel
  • osobní
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.