Аренда квартиры 2+1 65 m²
Dobříš, Na Ligruse

14 620 за месяц

Контакт:Ing. Jana Gjašiková E-mail:Telefon:602 838 919
Нажимая, вы соглашаетесь с нашими

Описание

Zprostředkujeme Vám pronájem zajímavého velkého bytu 2+1 o rozloze 65 m², s balkonem a travnatou zahradou, v ul. U Ovčína, Dobříš. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí, dispozičně se skládá z chodby, kuchyně, 2 samostatných pokojů, koupelny se sprchovým koutem a samostatného WC. Byt je po nedávno provedené rekonstrukci. K dispozici je také menší sklep. Zařízeno částečně: v kuchyni kuchyňská linka, elektr. sporák s troubou, dále předsíňová stěna, vestavěné skříně. Na podlahách PVC a dlažba. Vytápění zajištuje vlastní elektrokotel, který se nachází pod bytem v suterénu, včetně el. bojleru. Nájemné činí 14.620 Kč měsíčně, služby a poplatky pro 3 osoby jsou 3.380 Kč, celkem 18.000 Kč měsíčně. Elektřina se převádí na nájemníka. Vratná kauce 28.000 Kč, provize RK.

Velkou výhodou je travnatá plocha u domu k dispozici - jedná se o polouzavřenou zahradu s altánkem, užívanou pouze obyvateli domu.

Byt se nachází v klidné lokalitě města Dobříše, centrum vzdáleno cca 15 min. Veškerá občanská vybavenost je nedaleko (ZŠ, MŠ, obchody, pošta, lékaři). Pro domluvení prohlídky kontaktujte makléřku, prohlídky je možno domluvit také o víkendu. Ev. číslo: 30039.

Другие параметры

  • 2
  • 1
  • Очень хорошее
  • Кирпичное
  • G - Очень низкий
  • личное
На этом веб-сайте мы обрабатываем файлы cookie, необходимые для его работы и анализа.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.