Продаж квартири 1+1 42 m²
Stráž pod Ralskem, Máchova

1 650 000 за нерухомість

Контакт:Robert Táborský E-mail:Telefon:775 387 887
Погоджуюся з

Опис

Prodej bytu 1+1, 42 m², Stráž pod Ralskem – ul. Máchova

Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný byt o velikosti 1+1 a podlahové ploše 42 m², umístěný ve 2. nadzemním podlaží zrekonstruovaného panelového domu v klidné části Stráže pod Ralskem, přímo u lesa.

Dům prošel revitalizací – zateplená fasáda, nová plastová okna i společné prostory. K bytu náleží sklepní kóje. Samotná jednotka je ve velmi dobrém technickém stavu a po částečné modernizaci. Dispozice zahrnuje prostorný obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, koupelnu, samostatnou toaletu, komoru a praktickou šatnu.

Parkování je možné přímo před domem. Stráž pod Ralskem nabízí kompletní občanskou vybavenost – školu, školku, zdravotní středisko, poštu, obchody i úřady.

Lokalita je vyhledávaná pro své přírodní okolí a bohaté možnosti sportovního i volnočasového vyžití, turistické i cyklistické trasy, vodácké nástupiště na řece Ploučnici a vodní nádrž s vyhledávaným vodním vlekem. Skvělé také jako investiční příležitost.

Výborná je také dopravní dostupnost: Mimoň 10 minut, Jablonné v Podještědí 10 minut, Česká Lípa 20 minut, Liberec 30 minut, Mladá Boleslav 35 minut, Praha cca 70 minut.
Zajistíme nejvýhodnější financování formou hypotečního úvěru, byt volný od října 2025. V případě zájmu kontaktujte makléře Reality11. Ev. číslo: 27758.

Інші параметри

  • 4
  • 2
  • Після реконструкції
  • Панельне
  • G - Дуже-дуже неекономічне
  • особистий
а цьому веб-сайті ми обробляємо файли cookie, необхідні для його роботи та аналізу.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.