Продажа квартиры 4+1 154 m²
Brno, Úvoz

14 300 000 за недвижимость

Контакт:Veronika Nekvindová E-mail:Telefon:+420 608974673
Нажимая, вы соглашаетесь с нашими

Описание

Noblesní byt dispozice 4,5 + 1, o celkové ploše 148 m2, se nachází ve 3. patře historické budovy z roku 1933. Nejen dům, ale i celý byt prošly v nedávné době kompletní rekonstrukcí. Byt se nachází v příjemné lokalitě přímo u lesoparku Špilberk, což zaručuje příjemné bydlení. Vysoké stropy a prostorná okna dodávají bytu vzdušnost a prosvětlení. Navíc většina oken je orientována do parku, což zajišťuje příjemný výhled na okolní zeleň..

V domě byl instalován výtah a z dvorní části plošina, proto přístup do bytu může být i bezbariérový. Byt byl byl rekonstruovaný v původním stylu, což dodává celému prostoru jedinečný šarm. Všechny pokoje mají vstup přímo z centrální chodby. Tři pokoje jsou navíc vzájemně propojené, což nabízí možnost využití místností například jako pracovny, herny nebo dětského pokoje. V rámci bytu se také nachází prostorná šatna s vestavnými skříněmi, která nabízí dostatek úložného prostoru pro celou rodinu.

Velmi příjemným koutem tohoto bytu je lodžie, která je orientovaná do vnitrobloku. Nabízí soukromí a možnost odpočinku na čerstvém vzduchu. Součástí bytu je také samostatné WC a moderně vybavená koupelna s prostornou sprchou. Pro vytápění slouží vlastní kotel a pro ohřev vody je zde k dispozici elektrický bojler.

V přízemí domu se nachází garáž, vrata garáže jsou na dálkové ovládání, je zde zavedena elektřina. Před garáží je navíc pro majitele jedno parkovací místo.

V bezprostředním okolí domu se nachází vstup do parku Špilberk, který nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek. Nejen zde, v tomto parku, ale i ze strany vnitrobloku domu je také množství dětských hřišť, skatepark, nedaleko se nachází i dětská kavárna Mamakafe. Příjemně je možné strávit čas i v blízkém, nedávno zrekonstruovaném, parku pod Žlutým kopcem nebo v areálu bývalé zdejší vodárny. V parku je možné rovněž i veřejně grilovat.

V docházkové vzdálenosti od bytu se nachází síť obchodů, služeb i restaurací, takže vám nic nebude chybět. Centrum Brna je vzdáleno pouhých 10 minut pěší chůze, což nabízí ideální spojení s městem. Nezáleží, zda hledáte příjemné poblíž parku, nebo rychlý přístup do centra města, tento byt vám nabídne obojí.

Využijte této jedinečné příležitosti a přijďte si prohlédnout tento nevšední byt. Najdete zde vše, co potřebujete pro pohodlný život. Přesvědčte se sami o výhodách této nemovitosti a staňte se součástí příjemného prostředí v jedné z nejkrásnějších lokalit Brna.

Другие параметры

  • 6
  • č. 264/2020 Sb.
  • 3
  • Очень хорошее
  • Кирпичное
  • C - Повышенный
  • личное
  • Да
  • Да
На этом веб-сайте мы обрабатываем файлы cookie, необходимые для его работы и анализа.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.