Pronájem bytu 2+KK 56 m²
Praha, Na struze

24 000 za měsíc

+ 3.000 služby + elektřina a plyn + kauce 2 nájmy + provize RK

Kontakt: Faraon Reality s.r.o. E-mail:Telefon:+420 222701004
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

  • Tento popis je v:
  • en

Atypický loftový byt 2+kk s klimatizací, po kompletní rekonstrukci, umístěný v 5.NP zrenovovaného činžovního domu s výtahem, v samém centru Prahy, jen pár kroků od pražského Žofína, Vltavy a Národního divadla. Byt je možné pronajmout také jako kancelář.

Dispozici bytu s plochou 56 m2 tvoří předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s wc a galerie s dřevěným schodištěm.

V kuchyni je sklokeramická dvouplotýnka, trouba, lednice, mrazák, myčka. V koupelně je sprchový kout. K dispozici je pračka, vlastní plynový kotel, klimatizace a optický internet. V předsíni úložné prostory. Okna jsou dřevěná se stínícími roletami, na podlahách renovované jasanové parkety a dlažba, v koupelně a předsíni je vyhřívaná keramická dlažba.

Skvělá dopravní dostupnost, 1 min chůze se nachází zastávka tramvaje "Národní divadlo", 5 min pěšky na metro B "Národní třída". Atraktivní lokalita s plnou občanskou vybaveností, v okolí jsou obchody, restaurace, kavárny, kina, divadla. K dispozici ihned. Určeno pro zájemce o dlouhodobý pronájem, bez zvířat. PENB-G.
ID nemovitosti MDO0513-0002.

Další parametry

  • ústřední elektrické
  • 5
  • 5
  • Po rekonstrukci
  • Cihla
  • G - Mimořádně nehospodárná
  • osobní
  • Ano
  • Ano
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.