Аренда хижины 42 m², участок 400 m²
Semily

4 500 за месяц
Контакт:Václav Bureš E-mail:Telefon:+420774949579
Нажимая, вы соглашаетесь с нашими

Описание

Exkluzivní příležitost dlouhodobého pronájmu krásné a udržované zahrádky, která se nachází v zahrádkářské osadě Bítouchov u Semil.
Zahrádka s chatkou je ve velmi udržovaném stavu.
Pozemek o výměře 400 m2 je lehce svažitý a nabízí absolutní soukromí a v letních měsících sluníčko. V centrální části zahrádky najdeme terasovité záhony a ve spodní části skleník a kůlnu. Na zahradě jsou maliny, ostružiny, jahody, rybíz, jabloně, třešeň či švestka. Majitelé mají na pozemku vlastní udírnu.
Stavba chaty má zastavenou plochu 16,4 m2 a nabízí celkem dvě podlaží a obytné podkroví. Spodní část s vlastním vstupem je technického rázu.
Při vstupu do chatky, za zádveřím, je obývací část s kuchyňkou s krásným výhledem na zahrádku a v horní části najdeme podkroví určené pro přespání.
Elektřina je zavedena. Sezónní užitková voda je na pozemku.
Nájemné je stanoveno na 4.500 ,-Kč/měsíčně (elektřina se rozúčtovaná 1 x rok).
Jistota (kauce) ve výši 4.500 ,-Kč
Provize RK ve výši 5.000 ,-Kč + DPH
Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku 'pronájmu chaty se zahrádkou a zařiďte si plány na letošní dovolenou či prázniny co nejdříve.
Doporučuji rychlé jednání a včasnou rezervaci!
“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”

Другие параметры

  • местный источник воды
  • поезд, дорожное движение
  • асфальтовая
  • 2
  • 4
  • твердотопливное
  • 2
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 16 m2
  • 400 m2
  • Очень хорошее
  • Смешанная
  • G - Очень низкий
  • Да
  • Да
На этом веб-сайте мы обрабатываем файлы cookie, необходимые для его работы и анализа.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.