Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěNové Město nad Metují

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej chaty v klidné lokalitě "Na Popluží" v dohledu Nového Města nad Metují. Příjezd je po místní asfaltové a zpevněné komunikaci. Chatová osada se nachází na plošině nad řekou Metují cca 1 km od Nového Města nad Metují.
Celý areál chatové osady je oplocen. Hlavní vstupní brána a možnost parkování na společném prostranství před chatou. Areál osady je uzamčen pro cizí osoby.
Chata je podsklepena (12 m²) s betonovým a zděným základem. Hlavní obytná místnost je přístupná hlavním vchodem po schodech. Světnice má rozměry 5 x 4,2 m² - součástí je kuchyňský kout s umyvadlem, linka a plynový sporák. Vytápění je kamny na tuhá paliva. Druhá část je určena k posezení nebo noclehu se vstupem na malou terasu. Do podkroví chaty je přístup po dřevěných schodech. V podkroví je malý pokoj 3,6 x 1,7 m² a hlavní prostor 20 m². Podkroví je vhodné pro spaní z důvodu nízkého stropu.
Chata je suchá, tloušťka zdiva je 30 cm, dřevěný trámový strop, střešní krytinou je plech.
Součástí nemovitosti je technická místnost a kolna rozdělena na dvě části (sklad dřeva a věci zahrádkářské potřeby + suché WC). K chatě patří zahrada o výměře 379 m² - z části je travnatý povrh, z části dlažba a z části udržované záhony. Na pozemku jsou rovněž ovocné stromy - hrušeň, 2x jabloň, 2x broskvoň, maliny, rybíz.
IS: pitná voda z centrální studny cca 50 m od chaty, užitková voda ze společného rezervoáru s vlastním kohoutkem na pozemku, elektrika 220 a 380 V (původní), odpady trativod.
Lokalita Popluží se nachází cca 1,5 km od centra Nového Města nad Metují na skalnaté plošině nad řekou Metují. Klidná a čistá lokalita. Vhodné k rekreaci, zahradničení nebo aktivnímu odpočinku - v okolí množství cyklotras a značených pěších cest. Orlické hory 20 km, vodní nádrž Rozkoš 10 km.
Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 22752.

  • Číslo inzerátu
   21026
  • Cena
   1 690 000 za nemovitost
  • Užitná plocha
   39 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.