Pronájem obchodního prostoru 100 m², pozemek 100 m²

Dražovice 41 000 za měsíc

Neplatíte provizi.

410 Kč/m²
ID inzerátu: LR-20840
ParkováníEnergie G
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

  • Tento popis je v:
  • en
Pronájem obchodních prostor s plochou 100m2, v přízemí nově zrekonstruovaného administrativně-obchodního centra přímo uprostřed sídliště Velká Ohrada se 14 000 obyvateli jenom kousek od stanic metra B "Lužiny" a "Luka".

Ve 3. a 4. patře se zde pronajímají taky kancelářské prostory, čož razantně navyšuje návštěvnost centra.

V obchodním centru jsou již tyto obchody: Albert, Teta, lékárna, tabák, cukrárna, fitness, pizza, vinotéka a další.

Nájemné včetně služeb (služby, energie, marketing): 41 000 Kč bez DPH/měsíc.

V centru jsou k pronájmu obchodní prostory různých dispozic od 10m2.

Další možnosti pronájmu: Kancelářské prostory, skladové prostory, venkovní plochy-terasy, parkovací stání.

Provizi neplatíte.

K dispozici ihned.

ID nemovitosti ZZU0042-0001.

Další parametry

  • ústřední dálkové
  • 100 m2

Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás