Аренда квартиры 3+KK 106 m², участок 106 m²
Praha, Italská 212/5

2 300 за месяц

Контакт: Faraon Reality s.r.o. E-mail:Telefon:+420 224829322
Нажимая, вы соглашаетесь с нашими

Описание

  • Это описание есть в:
  • cs
  • en

Pronájem kompletně zařízeného klimatizovaného bytu 3+kk 106,91 m2, s možností využití bazénu, s garážovým stáním a snadnou dostupností do centra v ulici Italská na pražských Vinohradech.

Byt disponuje kompletně vybavenou kuchyní, dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, koupelnou s vanou a druhou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V bytě je také sušička a pračka.

Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí a je vybaven luxusním zařízením poskytujícím komfortní bydlení. Byt nabízí výhled na bazén do klidného vnitrobloku i do ulice Italská.

Nájemníci mají k dispozici plavecký bazén z mramoru s vířivkou ve vnitrobloku.

Prestižní rezidenční lokalita pražských Vinohrad nabízí výborné spojení MHD do centra metropole. Součástí rezidence je vyhlášená luxusní cukrárna, v okolí je množství dalších stylových restaurací a kulturní vyžití, divadlo Na Vinohradech, velký výběr školek, škol. Oblíbené jsou také procházky v Riegrových sadech.

Možnost parkování v garáži za příplatek.

Kauce pro vlastníka ve výši 2 měsíčních nájmů. Provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu.

K dispozici od 1.8.2022

Energetická náročnost budovy: G (PENB není k dispozici)
ID nemovitosti OSK0062-0001.

Другие параметры

  • центральное дистанционное
  • 5
  • 106 m2
  • 3
  • Очень хорошее
  • Кирпичное
  • G - Очень низкий
  • личное
  • Да
  • Да
На этом веб-сайте мы обрабатываем файлы cookie, необходимые для его работы и анализа.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.