Pronájem zemědělské usedlosti 358 m², pozemek 59349 m²

Líšnice 70 000 za měsíc 84700 provize

bez energií

196 Kč/m²
ID inzerátu: LR-102637
Energie B
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás

Popis

Pokud chcete mít své koně skutečně jako v bavlnce a zároveň je mít pod vlastní kontrolou, nabízím k dlouhodobému pronájmu plně funkční jezdecký areál v Líšnici u Prahy. Areál je navržen tak, aby vyhovoval nárokům sportovních i rekreačních jezdců, a o jeho kvalitě svědčí mimo jiné i to, že zde byli připravováni koně pro olympijské hry. Líšnice u Prahy nabízí příjemné venkovské prostředí s dobrým dosahem do hlavního města, takže spojíte klid pro koně s dobrou dostupností pro jezdce i majitele.
K dispozici je prostorná stáj s dvanácti boxy pro koně, sedlovna a zázemí pro jezdce s kuchyňkou a WC. Ve stáji jsou samozřejmostí napáječky, na podlahách v boxech i v široké uličce je protiskluzová guma, která zvyšuje bezpečnost a komfort koní i lidí. Pro trénink je připravena venkovní jízdárna o rozměrech 50 × 24 m, krytá jezdecká hala 40 × 16 m pro práci v nepříznivém počasí a také zastřešená kruhovka s průměrem 18 m vhodná pro lonžování a práci ze země. Velkým bonusem jsou opravdu prostorné navazující výběhy, díky nimž mohou koně trávit čas venku a mít dostatek pohybu.
Hledáme spolehlivého, zodpovědného a ideálně dlouhodobého nájemce, nejlépe někoho, kdo vlastní více koní a chce si je vést po svém, na úrovni a bez kompromisů v péči. Areál je připraven k okamžitému používání, bez nutnosti zásadních investic do základního provozu. Ráda vám poskytnu podrobnější informace telefonicky a vše ukážu při osobní prohlídce, kde si můžete prostor a jeho možnosti naplno zažít.
Cena pronájmu je 70 000 Kč měsíčně. V ceně nejsou zahrnuty náklady na spotřebu elektřiny a vody ani náklady na vyvážení jímky a odvoz hnoje. Vratná kauce činí 70 000 Kč. Provize realitní kanceláře je jednorázově 84 700 Kč včetně DPH 21 %.
Pokud hledáte kvalitní zázemí pro své koně a chcete jim dopřát profesionální podmínky v klidném prostředí nedaleko Prahy, tento areál pro vás může být ideálním řešením.

Další parametry

  • vodovod
  • přímotop
  • asfaltová
  • Ne
  • 2
  • 4
  • jímka
  • 1

Třída energetické náročnosti

A
B
C
D
E
F
G
Třída energetické náročnosti B
Reklama

Tady může být vaše reklama - kontaktujte nás