Office space for rent 19 m²

Jeseník, 28. října 4 177 for month

220 Kč/m²
Listing ID: LR-95617
Energy G
Ad

Your ad could be here - contact us

Description

Hledáte si reprezentativní kancelář s výtahem v Jeseníku? Nabízíme k pronájmu komplet zařízenou velmi pěknou, slunnou kancelář o výměře 19 m2, která se nachází ve 3. NP cihlového domu na ul. 28. října v Jeseníku ( přímo naproti autobusovému nádraží). Benefitem je výtah v domě, zárověň možnost využívat lodžii ( pro kuřáky), stejně tak jako společnou kuchyňku, dámské, WC, pánské WC a WC pro invalidy. Měsíční nájemné činí 4177.- Kč + DPH+ 1200.- Kč + DPH za služby a zálohy na služby a energie při využívání 1 osobou( energie, úklid, údržba, opravy společných prostor, wifi,atd.). Majitel požaduje vratnou jistotu ve výši 5 000.- Kč, provize 5000.- Kč + DPH. Volné ihned Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto v souladu se zákonem uvádíme energ. třídu G. Zavolejte a domluvte si prohlídku, volejte Eleni po 13 hod.

Other parameters

  • long-distance water supply
  • 5000
  • train, road, bus
  • rent
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V