Room for rent 92 m², land 90 m²

Praha, Matúškova 803/1113 000 for month

141 Kč/m²
Listing ID: LR-94739
Energy G
Ad

Your ad could be here - contact us

Description

Větší pokoj 30m2 s lodžií, cena 13.000 Kč vč. poplatků nebo menší pokoj,cena 8.000Kč vč. poplatků v bytě 4+1/L,Praha 4-Háje, ulice Matúškova. Vhodné pro nekuřáky bez domácích mazlíčků. Koupelna, samostatné WC. Kuchyň je kompletně zařízená. Pračka k dispozici. Pokoje jsou pod vlastním uzamykatelným uzavřením vybavené nábytkem, zánovní plastová okna. Zařízení pokoje lze zredukovat nebo doplnit. Větší pokoj má nově zasklenou lodžii, vhodný i pro dvě osoby za cenu 14.00Kč vč. poplatků. V bytě je internet, kolárna je v domě. Možnost hlídaného parkoviště před domem. V místě veškerá občanská vybavenost. Kousek od domu je lesopark, krásné místo na procházky a cyklostezky. Možnost koupání v Hostivařské přehradě. Dopravní dostupnost metra je cca 5 min. Pokoje jsou volné dle dohody. Provizi při dlouhodobém podnájmu neplatíte.

Other parameters

  • road, bus
  • 6
  • č. 78/2013 Sb.
  • 90 m2
  • 6