Apartment 3+kk for rent 154 m²

Praha, Prokopova 2856/1039 000 for month

253 Kč/m²
Listing ID: LR-91380
After reconstructionEnergy C
Ad

Your ad could be here - contact us

Description

D zakázky: M1117

GLJ Partners nabízí k pronájmu zařízený byt 3+kk o celkové ploše 71 m² s terasou 34 m² a předzahrádkou 49 m², nacházející se v prestižní rezidenci Prokopova, ulice Prokopova, Praha 3 Žižkov. Byt je situován v 1. nadzemním podlaží moderního rezidenčního projektu.

Dispozice: 3+kk
Podlahová plocha: 71 m²
Terasa: 34 m²
Předzahrádka: 49 m²
Patro: 1. NP
Nájemné: 39 000 Kč / měsíc
Zálohy na služby: 9 000 Kč / měsíc
Parkování: ano, za příplatek
Výtah: ano
Sklep: ano
Plus provize RK
K nastěhování: květen 2026

Vybavení a dispozice:

Byt nabízí velmi prakticky řešenou dispozici 3+kk. Obývací pokoj je propojen s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu i předzahrádku. Dvě samostatné ložnice mají také přístup k venkovním plochám, což zajišťuje maximální komfort a propojení s exteriérem. Koupelna je vybavena vanou a toaletou.
Interiér je realizován z nadstandardních materiálů bezpečnostní dveře, velkoformátová francouzská okna, mozaikové parkety, luxusní sanita, italská kuchyň a vestavěné zrcadlové skříně. K dispozici je myčka, mikrovlnná trouba, možnost vysokorychlostního internetu a satelitní TV.

Lokalita:

Rezidence se nachází v atraktivní části Praha 3 Žižkov s kompletní občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra. V okolí jsou parky Vítkov a Parukářka, sportovní a relaxační centrum Olšanka, tenisové kurty, bazén a golfový klub Čechie.

Dům nabízí 24hodinovou recepci, výtah a společnou zahradu, což zajišťuje vysoký standard bydlení a bezpečnost.

Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Other parameters

  • 34 m2
  • rent
  • 49 m2
  • 7
  • č. 78/2013 Sb.
  • 1