Sale apartment 4+KK 126 m²
Praha, Vltavská 207/20

15 990 000 for property
Contact:Dominik Škarda E-mail:Telefon:777213995
By clicking you agree to ours

Description

Nabízím k prodeji moderní a světlý víceúrovňový půdní byt 4+kk o celkové výměře 126 m² v ulici Vltavská, Praha 5 – Smíchov. Byt se nachází ve 4. patře zrekonstruovaného domu s výtahem, jen pár minut chůze od metra Anděl a obchodního centra Nový Smíchov.

Dispozice nabízí prostorný obývací pokoj s výškou stropu 4,5 m, jídelní část, samostatný kuchyňský kout s vestavnými spotřebiči, dvě ložnice na hlavní úrovni, koupelnu s rohovou vanou a samostatné WC. Po schodišti se dostanete do patra, kde se nachází další ložnice a pracovna.

Byt je klimatizovaný, má dostatek úložných prostor a prodává se včetně vybavení. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kondenzační kotel.

Velkou výhodou je možnost vybudování terasy. Nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak jako investice. Parkování možné v okolí nebo pronájmem garáže v blízkosti.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Other parameters

  • long-distance water supply
  • radiators, underfloor heating
  • gas condensing boiler
  • gas condensing boiler
  • 1
  • pipeline
  • public sewer
  • 5
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 5
  • Very good
  • Brick
  • E - Inefficient
  • personal
On this website we process cookies necessary for its operation and analysis.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.