Apartment 2+1 for rent 134 m²

Dolní Bojanovice, Mlýnská 53015 000 for month

112 Kč/m²
Listing ID: LR-85408
Terrace 30 m²Energy G
Ad

Your ad could be here - contact us

Description

Pronájem bytu s terasou v Dolních Bojanovicích, okres Hodonín

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný a plně vybavený byt, který se nachází ve vinném sklípku.

Nájemné a poplatky:
nájemné: 15.000 Kč
zálohy na energie: 3.300 Kč
vratná kauce: 20.000 Kč
provize RK: 15.000 Kč

Byt je k dispozici od 1.4.2026.
Nachází se v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností.

V případě zájmu o více informací či sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte.

Other parameters

  • local water source
  • underfloor heating
  • gas condensing boiler
  • gas condensing boiler
  • road, bus
  • 30 m2