Sale apartment 1+1 40 m²
Mladošovice

2 490 000 for property

price for a broker

  • This description is in:
  • ru
  • cs
Contact:Erik Fáček E-mail:Telefon:734216594
By clicking you agree to ours

Description

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a výměře 40 m², který se nachází v 1. nadzemním podlaží panelového domu v obci Mladošovice.

Lokalita nabízí klidné bydlení s velmi dobrou dostupností – pouhých 10 km od Třeboně a přibližně 24 km od centra Českých Budějovic. V obci se nachází základní občanská vybavenost, včetně mateřské školy a místní hospody, což přispívá k pohodlnému každodennímu fungování i komunitní atmosféře.

Byt je momentálně kompletně vyklizený a připravený k nastěhování. Poskytuje tak prostor pro realizaci vlastních představ bez nutnosti řešit odstranění původního vybavení.

V bytě zůstává sprchový kout, samostatná toaleta, pračka, kuchyňská linka včetně myčky a sporáku a barový pult. Ostatní prostory jsou prázdné a připravené k úpravám dle individuálních potřeb nového majitele.

Dispozice zahrnuje prostornou kuchyň propojenou s obývacím prostorem, samostatný pokoj, koupelnu a samostatné WC. Koupelna prošla modernizací přibližně před šesti lety.

Velkým benefitem jsou dva samostatné sklepy o výměrách 5,5 m² a 3 m², které poskytují dostatek úložného prostoru. Součástí domu je také společná kolárna. Balkón zde není.

Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je řešen samostatným bojlerem. V současné době je navíc plánována realizace nové střechy, což představuje další pozitivní investici do budovy a zvýšení dlouhodobé hodnoty nemovitosti.

Byt je vhodný jako startovací bydlení, klidné zázemí mimo město nebo jako investiční příležitost díky výborné dostupnosti do Třeboně i Českých Budějovic.

Uvedené výměry jsou orientační. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastních kritérií. Veškeré zveřejněné údaje mají informativní charakter.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Other parameters

  • long-distance water supply
  • underfloor heating
  • electric water heater
  • road
  • concrete, reinforced
  • 2
  • č. 264/2020 Sb.
  • 1
  • Good
  • Panel
  • G - Extremely inefficient
  • personal
On this website we process cookies necessary for its operation and analysis.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.