Rent apartment 2+KK 50 m²
Velká nad Veličkou

12 000 for month

Contact:Ing. Petr Kšír E-mail:Telefon:776 348 912
By clicking you agree to ours

Description

Nabízíme k pronájmu nově rekonstruovaný byt 2+kk o velikosti 50m2 v podkroví rodinného domu ve Velké nad Veličkou. Z pokoje je vstup na balkón s výhledem do zahrady. Koupelna se sprchovým koutem a WC je dostatečně prostorná a prosvětlená střešním oknem. Kuchyň je vybavena dvojplotýnkovou sklokeramickou deskou a lednicí. Dále je byt vybaven úložnými skříněmi na míru. Byt je vhodný pro dvě osoby.

Vytápění je zajištěno podlahovým topením. Střecha má dostatečnou vrstvou izolace, takže je zajištěna tepelná pohoda po celý rok. Výhodou tohoto nájmu je možnost parkování na pozemku a využití zahrady k odpočinku.

Měsíční platba pronajímateli je 15.000Kč. V této ceně je obsažen nájem 12.000Kč a fixní cena 3.000Kč na topení, vodu a elektřinu.
Tento útulný byt s ideální polohou v bezprostření blízkosti centra je k nastěhování od 1.3.2026.
Pro bližší informace a prohlídku volejte 777 881 163 nebo napište zprávu a my se ozveme.

Other parameters

  • long-distance water supply
  • 15000
  • train, road, bus
  • asphalt
  • public sewer
  • 2
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 2
  • After reconstruction
  • Brick
  • G - Extremely inefficient
  • personal
On this website we process cookies necessary for its operation and analysis.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.