Apartment 2+kk for sale 41 m²

Trmice 1 959 440 for property
47 791 Kč/m²
Listing ID: LR-81107
Energy B
Ad

Your ad could be here - contact us

Description

Byt 2+kk | 41,7 m² | Ústí nad Labem

V projektu Ústí Towers můžete bydlet nebo investovat bez nutnosti bankovního úvěru – díky chytrému modelu družstevního vlastnictví.
Stačí uhradit 50 % kupní ceny, zbytek doplácíte formou výhodné anuity přímo družstvu.
Získáte tak moderní byt 2+kk o velikosti 41,7 m² v kompletně zrekonstruovaném domě s recepcí, fitness centrem a saunou — bez papírování, bez starostí, s možností okamžitého užívání nebo garantovaného výnosu.

Klíčové parametry
• Dispozice: 2+kk (41,7 m²)
• Forma vlastnictví: družstevní
• Minimální investice: 1 959 440 Kč
• Možnost osobního bydlení nebo investice se zajištěnou správou

Výhody družstevního vlastnictví
• Bez hypotéky: žádné schvalování banky, vše řešíte přímo se Salutem Real
• Nízká vstupní investice: platíte jen 50 % kupní ceny
• Anuita místo úvěru: pohodlné měsíční splátky bez rizika zvýšení úroku
• Nulové starosti: správu, pronájem i údržbu zajišťuje Salutem Real

O projektu Ústí Towers
• Nově zrekonstruovaný objekt s recepcí, saunou a fitness
• Oplocený areál s bazénem, hřištěm a grill pointy
• Klidné prostředí na okraji města, v bráně Českého středohoří
• Výborná dopravní dostupnost: 15 min do centra, 4 min na D8, 60 min do Prahy
• Kompletní občanská vybavenost – Globus, školy, univerzita

Ideální volba pro
✅ Investory hledající zajištěný výnos a nulové starosti
✅ Zájemce o druhé bydlení nebo apartmán v srdci přírody

Zajímá vás družstevní model v Ústí Towers?
Rádi vám vše vysvětlíme a ukážeme aktuální nabídku bytů.

Other parameters

  • No
  • individual
  • sewage treatment plant for the entire facility
  • 13
  • č. 264/2020 Sb.
  • 624 m2
  • 10