Оренда квартири 1+1 65 m²

Zábřeh, 28. října 11 400 за місяць
175 Kč/m²
ID оголошення: LR-95775
БалконПідвалЕнергія G
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný a atypický byt 1+1 o velikosti 65 m² s balkonem a vlastním parkovacím stáním na ulici 28. října v Zábřehu.
Byt prošel rekonstrukcí a díky svému řešení působí velmi vzdušně a moderně.
Součástí je zvýšené patro na spaní, které chytře odděluje obytný prostor a dodává bytu jedinečný charakter. Kuchyňská linka na míru je vybavena myčkou, lednicí, troubou, varnou deskou i mikrovlnnou troubou. V bytě se nachází také velká vestavěná skříň s dostatkem úložného prostoru.
V koupelně oceníte vanou i sprchový kout – ideální kombinace pro pohodlí.
Před i za domem je k dispozici velké soukromé parkoviště, takže o místo na auto se nemusíte starat.
Měsíční nájemné včetně všech poplatků za byt činí 11 400 Kč + elektřina. Vratná kauce: 20 000 Kč.
Upřednostňujeme slušné a pracující nájemníky, kteří ocení klidné a čisté bydlení.
Byt doporučuji každému, kdo hledá příjemné místo k životu v blízkosti centra města, s dobrou dostupností a dostatkem prostoru.
Více informací poskytne makléř – rádi vás pozveme na prohlídku.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • потяг, шосе, mhd
  • асфальтова
  • Так
  • 2
  • центральне дистанційне
  • публічна каналізація
  • č. 78/2013 Sb.

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам