Оренда квартири 3+1 100 m², ділянка 1 m²

Šumperk, Langrova 18 300 за місяць
183 Kč/m²
ID оголошення: LR-95245
Енергія C
Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам

Опис

Nabízíme k pronájmu prostorný nově zrekonstruovaný slunný cihlový byt o dispozici 3+1, nacházející se na ulici Langrova v Šumperku. Jedná se o nemovitost situovanou ve třetím patře novostavby cihlového domu s výměrou 100 m2. K dispozici novému nájemníkovi zůstává luxusní kuchyňská linka vyrobena na míru vybavena elektrickým sporákem s horkovzdušnou troubou, odsavačem par. Dále skříňová sestava, která nabídne spoustu úložných prostor. Koupelna je vybavena prostornou vanou, umyvadlem a WC. Velkou výhodou jsou dvě prostorné komory, které mohou sloužit k využití jako sklad či plně vynahradit sklep. Jedná se o velmi hezké, vzdušné a prostorné bydlení v žádané lokalitě v centru města a výbornou občanskou vybaveností, které čeká na své nové nájemníky. Vybírána kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize RK jeden měsíční nájem + DPH. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti. Volný ihned. Cena: 18 300 Kč + energie cca 8.000 Kč měsíc. Volné od 1.6.2026.

Інші параметри

  • 3
  • č. 264/2020 Sb.
  • 1 m2
  • 3

Реклама

Тут може бути ваша реклама - напишіть нам