Аренда квартиры 2+kk 47 m²

Lipník nad Bečvou, Na Výsluní 13 900 за месяц
296 Kč/m²
ID объявления: LR-95250
После реконструкцииЭнергия C
Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам

Описание

Nabízíme pronájem zcela nového bytu o dispozici 2+kk s balkonem v moderní novostavbě (kolaudováno 3/2024) bytového domu v Lipníku nad Bečvou na ulici Na Výsluní.

Bytová jednotka o výměře 47m2 se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží s výtahem.
Nemovitost se skládá z obývacího pokoje s moderním zcela novým vestavěným kuchyňským koutem, který je vybaven elektrickou troubou a sklokeramickou varnou deskou, vestavěnou lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a digestoří.
Z obývacího pokoje se dá vejít francouzským oknem na balkon, ze kterého je výhled na město.
Byt se dále skládá z ložnice do které se vchází z chodby, krásné koupelny se sprchovým koutem a toaletou. V koupelně se pamatovalo jak na připojení pračky tak i sušičky prádla.
K nemovitosti náleží venkovní parkovací stání na soukromé parkovací ploše. Dalším benefitem bytu je samostatná sklepní kóje a společná kolárna.

Cena pronájmu 13.900 Kč/měsíc, parkovací stání 1.000,- Kč, cena energií 3.350 Kč/měsíc. Elektřina přepisem na nájemníka. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů včetně energií, provize RK 13.900 Kč + DPH. 1Volné od 1.7.2026

Pokud Vás tato nabídka tohoto krásného moderního bydlení v zajímavé lokalitě, v blízkosti školy, obchodu a na dosah lesoparku s dětským hřištěm zaujala, rádi Vás přivítáme na prohlídce.

Другие параметры

  • 4
  • č. 264/2020 Sb.
  • 4

Реклама

Здесь может быть ваша реклама - напишите нам