Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěŽelezná Ruda

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej RD 3+1 80m² Železná Ruda - Špičák. Volně stojící dům byl postaven v roce 1937. Na zahradě domu je nově postavena zděná
kolna, která je v hrubé stavbě. Na pozemku je studna hluboká 8m a celý pozemek je oplocen. K domu přiléhá dřevěný přízemní přístřešek pro parkování vozidla a z části uzavřená dílna. Okna - dřevěná dvojskla z roku 1989, ústřední topení zbudované 1995 s kotlem na pevná paliva, eternitová střecha. Zavedena obecní kanalizace. Dům je momentálně zařízený a je možná dohoda ohledně vybavení, je také vhodný k trvalému bydlení i pro rekreaci.
Klidné rekreační a horské turistické středisko Špičák se nachází 2 km od Železné Rudy v sedle mezi horami Špičák (1202 m.n.m.) a Pancíř (1241 m.n.m.). Špičák je přitažlivý pro celoroční sportovní vyžití, letní i zimní turistiku a cykloturistiku i rodinnou rekreaci. Na svazích Špičáku funguje rozlehlý lyžařský a sportovní areál, který nabízí moderní bikemapark a řadu různorodých sjezdových tratí jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Kvalitní lyžování nabízí i hora Pancíř, na kterou vede sedačková lanovka s přestupní stanicí na Hofmankách. Pro lyžaře jsou k dispozici i udržované trasy běžeckých stop. Na Špičáku funguje sportovní hala, tenisové kurty, cvičná horolezecká stěna, půjčovny sportovních potřeb. Na Javor 4 - 5 km, kde je kvalitní lyžařské vyžití. Krásná část Šumavy. Doporučuji! Ev. číslo: 615217.

  • Číslo inzerátu
   918
  • Cena
   3 150 000
  • Užitná plocha
   80 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.