Pronájem bytu 2+KK 60 m²
Plzeň, U Velkého rybníka 2285/46

14 900 za měsíc 18000 Kč provize

+ služby za byt 3.200,-Kč, elektřina přepis na nájemce, plyn v bytě není, kauce 18.100,- nájem, provize RK je 18.000,-Kč vč. DPH

Kontakt:Lukáš Mičola E-mail:Telefon:607 889 595
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme výjimečnou nabídku pronájmu cihlového bytu 2+kk s balkonem o podlahové ploše 56m2 + velká zděná komora na patře (3,5m2). Součástí pronájmu je i vyhrazené parkovací stání před přímo před domem. Kolaudován byl dům v roce 2017. Byt se v ulici U Velkého rybníka ve 3. patře v Plzni Bolevci s krásným, panoramatickým výhledem směrem na Bolevecký rybník, Plzeň a okolí. Všechny okna jsou východním směrem a balkon je zcela samostatný bez sousedů s pevnou podlahou a osvětlením. Byt celkově působí skutečně vzdušným dojmem, bez známek většího používání. PENB B - třída velmi úsporná.
Při vstupu do bytu je skutečně prostorná předsíně, kde jsou a budou větší skříně (viz. foto) s úložným prostorem. Byt je jinak prázdný.
V místnosti, do které se vstupuje z chodby je projektově řešená kuchyňská linka se značkovými spotřebiči jako je indukční varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, digestoř a lednička s mrazákem. Je i mikrovlnná trouba.
Obývací část hezky navazuje a vstup na balkon je přes tzv. francouzské okno. Výhled je opravdu krásný a hlavně je tady klid i při otevřených oknech. Další místnost je také zcela bez vybavení a zařízení, může být případně úložná skříň na foto. Tento pokoj funguje jako ložnice v kombinaci s pracovnou.
Z předsíně se pak vstupuje do technické místnosti, komory, kde je přípojka na pračku a sušičku a prostor na regály s velkým úložným prostorem. Na patře je pak další velká uzamykatelná komora patřící výhradně k tomuto bytu. Na podlaze je dlažba, vlastní osvětlení a 2x uzamykatelné dveře. Ideální prostor pro umístění kol a dalšího vybavení. Vstup do domu je bezbariérový, výtah dostatečné velikosti v domě je. Bez jediného schodu je přístup všude.
Jádro bytu je zděné, kdy v koupelně je kombinovaná vana se sprchovým koutem, topný žebřík, umyvadlo se spodní skříňkou a osvětlením. Na podlaze je dlažba, jinak byt má kvalitní plovoucí podlahy. Osvětlení je mimo jiné v celém bytě úsporné, ledkové. Výborní sousedé!

Veškeré přípojky v bytě jsou, je tady optický internet i O2, ale možností internetu je více. Voda i topení je zajištěna dálkově, tedy centrálně. Plyn v bytě není.
V bezprostřední blízkosti je mnoho nákupních možností a zastávky MHD, tramvaje č. 1 jsou 2 minuty chůze od domu. Hezká příroda blízko a v okolí domu. Vyhrazené, vlastní parkování přímo před domem a nebo vedle domu a před domem veřejné.
Cena pronájmu je 14.900,-Kč + 3.200,-Kč služby spojené s užíváním bytu (voda, topení osv. spol. prostor, odvoz odpadu, popelnice, výtah, úklid spol. prostor), elektřina se přepisuje na nájemce, Kauce je 18.100,-Kč. Provize RK je 18.000,-Kč vč. DPH.
Volný a k dispozici od 1. ledna 2026 Prohlídky po předchozí domluvě, možné domlouvat již v současné době.
Prosím kontaktovat jen opravdu vážnými zájemci.
Vřele a skutečně jednoznačně doporučuji díky výborné lokalitě, umístění a velice modernímu bydlení!

Další parametry

  • vodovod
  • radiátory
  • centrální dálkové
  • optika, vzduchem
  • 1
  • vlak, dálnice, silnice, mhd, bus
  • 6 m2
  • telefon, internet, kabelová televize
  • asfaltová
  • 2
  • veřejná kanalizace
  • 7
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 3 m2
  • 631 m2
  • 6 m2
  • 3
  • Novostavba
  • Cihla
  • B - Velmi úsporná
  • osobní
    Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

    Upozornění

    Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

    Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

    Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.