Prodej bytu 3+KK 103 m²
Hradec Králové, Antonína Petrofa

12 200 000 za nemovitost

včetně provize RK

Kontakt:Martin Socha E-mail:Telefon:602702702
Kliknutím souhlasíte s našimi

Popis

BYT V NOVOSTAVBĚ, VELKÁ TERASA, DVĚ PARKOVACÍ MÍSTA, ŽÁDANÁ LOKALITA.

Nabízím k prodeji nadstandardní byt 3+kk o podlahové ploše 103 m², který se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit Hradce Králové – v ulici Antonína Petrofa, městská část Nový Hradec Králové.

Plocha nemovitosti - 103,4 (podlahová plocha bytu) + 5,83 (balkon) + 30,52 (terasa) + 1,69 (kóje).

Celkově 141,44 m2 + dvě parkovací místa

Byt je situován v 1. nadzemním podlaží moderní novostavby s výtahem a nabízí kombinaci klidného bydlení, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti. Dům je zcela bezbariérový, s dlouhým a širokým pozvolným vstupem z ulice – ideální i pro rodiny s dětmi nebo seniory.

Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelní částí, který zaujme velkoformátovými okny přes celou stěnu a přímým vstupem na velkou slunnou terasu. Díky jižní orientaci působí byt velmi světlým a vzdušným dojmem.

Na terasu je samostatný vstup jak z obývacího pokoje, tak z ložnice, což zajišťuje maximální komfort a soukromí.
Dětský pokoj disponuje vlastním samostatným balkonem.

Byt má širokou vstupní chodbu, ze které se vchází do všech samostatných místností. Součástí je prostorná šatna a technická místnost s přípravou na pračku a sušičku. Dále je zde koupelna s vanou a toaletou a druhá samostatná toaleta.

Veškerá okna jsou vybavena elektricky ovládanými venkovními žaluziemi, které zajišťují ideální soukromí a tepelný komfort.

K bytu náleží také sklepní kóje, venkovní parkovací stání přímo před domem a garážové parkovací stání v suterénu objektu – velká výhoda zejména v zimních měsících.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti – mateřská i základní škola, obchodní centrum Futurum, sportovní a zdravotní zařízení, restaurace i zastávky MHD.

V blízkosti se nachází městské lesy a přírodní památka Na Plachtě, ideální pro procházky, sport i relaxaci.

Byt je ideální volbou pro rodinné bydlení i pro ty, kteří hledají komfortní a klidné zázemí s nadstandardní výbavou v oblíbené části Hradce Králové.

Souhrn hlavních výhod:
Podlahová plocha bytu: 103 m²
Velká terasa + samostatný balkon
Sklepní kóje
2 parkovací místa (1 venkovní + 1 garážové)
Velkoformátová okna, venkovní žaluzie na elektriku
Dvě toalety, samostatná technická místnost
Moderní novostavba s výtahem, kolaudace 2020
Žádaná lokalita – Nový Hradec Králové

Závěr:
Tento byt v sobě spojuje komfort rodinného bydlení, dostatek prostoru a kvalitní zpracování.
Rád vás bytem osobně provedeme.
Financování hypotékou zajistím.

Pro více informací mě prosím kontaktujte
Realitní makléř
Martin Socha

Další parametry

  • vodovod
  • radiátory
  • ústřední dálkové
  • 30 m2
  • internet
  • 2
  • veřejná kanalizace
  • 1
  • 6
  • č. 264/2020 Sb.
  • 230V
  • 2 m2
  • 141 m2
  • 6 m2
  • 1
  • Novostavba
  • Cihla
  • B - Velmi úsporná
  • osobní
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.