Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěBabice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi rekreační chaty ve velmi atraktivní lokalitě Uhliska v blízkosti obce Babice u Uherského Hradiště.

Pokud si chcete splnit sen každého rybáře mít chatu přímo u vody, tato nabídka je pro Vás to pravé. Rád Vám nabídnu koupi této samostatně stojící chaty ve velmi žádané lokalitě Babice - Uhliska.
Zděná přízemní chata je postavena na vlastním pozemku o velikosti 337 m². Samotná obytná plocha chaty je 32 m² a je dispozičně řešena jako 1+1 - tj. ložnice a kuchyně s jídelním koutem. Před chatou je prostorná terasa přímo vybízející ke klidnému posezení nebo grilování s přáteli. Součástí stavby je dále toaleta a kůlna na nářadí. Okolí chaty je upraveno do kaskádovitých záhonků, které můžete použít nejen pro pěstování okrasných rostlin, ale také jako užitnou zahrádku. Chata je z části podsklepena a má k dispozici 2 samostatné sklepy o celkové velikosti cca 12 m².

Pro majitele chaty je k dispozici parkování pro min. 2 osobní automobily na vlastním pozemku. Přístup k vodě je zajištěn po pozemku ve vlastnictví Povodí Moravy. Do chaty je přivedena elektrická energie, vlastní zdroj vody tady bohužel chybí.

Chata je velmi vhodná zejména pro milovníky rybaření a to díky umístění přímo u jezera, ale také u samotné řeky Moravy. Pokud Vás nabídka zaujala, velmi rád Vám poskytnu podrobnější informace nebo si můžeme sjednat přímo prohlídku. Ev. číslo: 631002.

  • Číslo inzerátu
   754
  • Cena
   1 350 000
  • Užitná plocha
   44 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.