Продаж квартири 2+KK 47 m²
Hradec Králové, třída Edvarda Beneše 577/86

4 800 000 за нерухомість
Контакт:Jana Štěpánová E-mail:Telefon:605458951
Погоджуюся з

Опис

Rádi bychom vám nabídli světlý a útulný byt 2 + kk o užitné ploše 47 m², situovaný v 8. podlaží panelového domu, který se nachází na Třídě Edvarda Beneše v Hradci Králové. Tento byt je ve velmi dobrém stavu a je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají komfortní bydlení v blízkosti centra města.

Dispozice bytu nabízí příjemné a vzdušné prostory s výhledem na okolní zeleň. Součástí bytu je také lodžie, kde můžete příjemně v klidu relaxovat. V bytě je k dispozici komora na patře, což poskytuje navíc úložný prostor pro vaše potřeby.
Dům je vybaven dvěma výtahy, což je výhodou obzvlášť při stěhování větších kusů nábytku. Bezpečnostní prvky jako vchod na čip a automatické otevírání dveří vchodu přispívají k pocitu bezpečí a pohodlí.

Lokalita, ve které se byt nachází, je velmi vyhledávaná. V blízkém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně obchodů, restaurací, polikliniky a nákupního centra. Díky skvělé dostupnosti MHD a silnice se snadno dostanete do centra města nebo na jiné důležité cíle.

Celkově se jedná o ideální nemovitost pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení s veškerým komfortem na dosah ruky. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Інші параметри

  • далеководопровід
  • централізоване опалення
  • шосе, mhd, автобус
  • асфальтова
  • 5
  • 3 m2
  • газопровід
  • публічна каналізація
  • 13
  • č. 264/2020 Sb.
  • 648 m2
  • 8
  • Дуже добре
  • Панельне
  • C - Економічне
  • особистий
а цьому веб-сайті ми обробляємо файли cookie, необхідні для його роботи та аналізу.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.