Prodej domů

Kladno , Školská 515

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu o dvou bytových jednotkách 2+1 s možným vjezdem do dvora v klidné části Kladna - Kročehlavy.

Dům je z menší části podsklepený, před 4 lety proběhla částečná rekonstrukce domu - nová střešní krytina Bramac a nové latě, nové rozvody vody, topení a odpadu, nová elektroinstalace, plastová okna. Dům je napojen na kanalizaci a městský vodovod, je vytápěn plynovým kotlem (společný pro oba byty) a ohřev vody zajišťuje bojler.

Dům je možné využít jako dvougenerační nebo pro jednu rodinu. V tuto chvíli jsou obě jednotky pronajaty, v případě zájmu kupujícího je možné v nájmu pokračovat.

Za vstupními dveřmi do domu se nachází předsíň, odkud je vpravo vstup do jednotky v přízemí a vlevo po schodišti nahoru do jednotky v podkroví. Oba byty se sestávají z velké kuchyně, 2 pokojů a koupelny s toaletou. Na dvoře je malá plechová garáž.

Výborná občanská vybavenost - ZŠ a MŠ 150m od domu, MHD 200m - 2 zastávky do centra, les 350m. Výborné spojení do Prahy (2 zastávky na autobusové nádraží), autem 15 min na kraj Prahy. Ev. číslo: 630897.

  • Číslo inzerátu
   743
  • Cena
   4 990 000
  • Užitná plocha
   132 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.