Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěKraslice , Kpt. Jaroše 827

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytového domu v Kraslicích ul. Kpt. Jaroše, čp. 827, v přímém sousedství železniční stanice Kraslice. Bytový dům býval užívaný k bydlení – 4x byt. Jedná se o podsklepený objekt, který má 2.NP. Celková užitná plocha domu je 858 m². V současné době není tato nemovitost užívána.

V 1.PP (288 m²) se nachází schodiště, chodba a sklepní prostory. V 1.NP (285 m²) se nachází hlavní vstup do domu, chodba, schodiště a 2x byt 4+1, 3+1. Ve 2.NP(285 m²)se nachází chodba, schodiště a 2x byt 2+1, 3+1.
Sklepní prostory mají samostatný vstup z uliční části a je zde možnost zřídit prodejnu či provozovnu služeb.

Pozemek celkem 1.058 m². Možnost parkování na vlastním pozemku.

Celkový stav objektu je zhoršený, odpovídá stáří budovy. V minulosti zde byla provedena rekonstrukce elektroinstalace a střešní krytiny, později plastová okna v bytu v přízemí a nově zřízená elektropřípojka. Dům je několik let neužívaný a jsou nutné jeho stavební úpravy.


Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Vytápění bylo zajištěno lokálními topidly na tuhá paliva nebo lokálními topidly na plyn, rozvody elektro 220/380V.

Město Kralice se nachází v blízkosti hranic se SRN, 20 km od okresního města Sokolova a má cca 7.000 obyvatel. Ve městě je veškerá dopravní infrastruktura (autobusová, železniční a příměstská doprava), občanská vybavenost je komplexní. Ev. číslo: 630799.

  • Číslo inzerátu
   724
  • Cena
   1 950 000
  • Užitná plocha
   858 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.