Prodej komerční nemovitosti

Zobrazení inzerátu na mapěNeuměřice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej objektu uzenářské výrobny s vlastním dvorem na okraji obce Neuměřice s výbornou dostupností do Prahy, Kralup n.V a Slaného. Zastavěná plocha objektu je přibližně 350 m², celková výměra pozemku 595 m².

Objekt je možné koupit samostatně nebo jako celek se sousedním rodinným domem.

Nemovitost je napojena na kanalizaci, vodovodní řád, elektřinu a plyn. Objekt se sestává z původní zděné budovy a nové přístavby z montovaných panelů vhodných pro potravinářskou výrobnu. Kolaudace objektu proběhla v roce 2012. Výrobna má přibližně 15 provozních místností a dostatečné zázemí (přesný rozpis uveden v půdorysu). Objekt je vybavený a plně funkční, vhodný k uzenářské výrobě. Přesný seznam vybavení zašleme na dotaz. Výrobna je zařízena na zpracování syrového masa bez porážky zvířat, provoz je tichý, nijak neobtěžuje okolí.

K nemovitosti vede obecní zpevněná komunikace, výhodou je vlastní dvůr pro nakládku. Autobusová zastávka 200 m od domu (Kladno, Velvary), vlaková stanice 500 m, autem na kraj Prahy po D8 i D7 20 min. V obci se nachází potraviny, hospoda a několik nových sportovišť. Ev. číslo: 629303.

  • Číslo inzerátu
   719
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   350 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.