Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěLitoměřice , Marie Pomocné 479

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení vlastníka prodej historického domu v centru města Litoměřice po kompletní rekonstrukci v ulici Marie Pomocné, nemovitost nabízí možnost bydlet v centru Litoměřic, mít na dosah veškeré dění a přitom si zachovat klid rodinného domu s dvorkem.
Rodinný dům se nachází na pozemku o celkové výměře 152 m² s menším dvorkem za domem, který poskytuje soukromí na rodinné (radovánky, sešlost, grilování). Dvorek je ohraničený zdí cca do výše 3 metrů tím Vám zajistí soukromí. Rozloha domu v 1.PP. naleznete prostorný obývací pokoj s krbovými kamny vytvářející teplo rodinného domova. Obývací pokoj je spojen vkusně otevřenou kuchyní, která je zařízená indukční deskou s horkovzdušnou troubou a vestavěnou myčkou na nádobí. Dále se nachází na tom samém podlaží i velká prostorná koupelna, která má otevřené okno do dvora. Koupelna je vybavena rohovou vanou, umyvadlem, sprchovým koutem, toaletou a rozvody na napojení pračky. Dále je zde vchod na dvorek a do velkého prostorného sklepa o rozměrech cca 60 m², který je nově izolovaný. Sklep je chladný a suchý ideální na víno, uzeniny a sýry. V mezi patře je umístěná další toaleta s připravenými vývody na umyvadlo. V 1.NP najdeme tři prostorné pokoje se schodištěm o rozměrech 68 m².
Půda je připravena na rekonstrukci a vytvoření další obytné části o rozměrech cca. 60 m².
Podlahy 1.PP. v koupelně na schodišti je položená vkusná dlažba. Obývací pokoj, chodba je položený vinyl. V dětských pokojích a ložnici je položený vinyl.

Rodinný dům prošel celkovou nákladnou rekonstrukcí (zateplení podlahy, střechy, fasády a výměnou oken).
Peníze byly částečně čerpané z dotačního fondu zelená úspora a to v roce 2014 která má dobu udržitelnosti 10 let. Vše je rekonstruované s dohledem památkářů.
Vytápění je zajištěno turbo-kotlem Junkers a krbem od kterého vede rozvod vzduchu do dvou místnosti v horním patře domu ( kde samotný krb výtopí celý dům) a zajišťují úsporné vytápění. Celkové náklady na dům ( 5 osob ) jsou 3000 Kč za měsíc kde jsou zahrnuté veškeré energie + dřevo na topení.
Na dvorku se nachází malý bazén o šířce 2 m a hloubce 1,2 m ideální pro děti.
Dvorek je opatřen venkovní dlažbou a krbem. Okolí je klidné s výbornou občanskou dostupností.
Financování Vám jsme schopni zařídit. Ev. číslo: 630569.

  • Číslo inzerátu
   674
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   150 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.