Prodej domů

Praha , Štychova 51

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně slunnou a prostornou rodinnou krásnou vilu situovanou v rozsáhlé zeleni, obklopenou příjemnou zahradou v rezidenční čtvrti Křeslice - Praha.
Díky klidné a udržované lokalitě v této ulici bydlí i slavná česká osobnost.
Dispozičně bohatá vilka poskytuje uklidňující vzrostlou rozsáhlou zahradu s terasou s možností posezení u grilu, prostornou dílnou a garáží. Tato vila vyniká dokonalým soukromím kde sousední nemovitosti jsou z části odděleny přírodní stromovou barierou, rozloha pozemku 1540 m².

Ve vstupním podlaží je umístěný prostorný obývací pokoj s krbem, jenž je propojený s otevřenou kuchyní se skládacími dveřmi. Celodenní osvětlení spodní části domu a živý pohled do zeleně zahrady umocňují dvoje francouzská okna po obvodě obývacího pokoje s přímými vstupy na terasu a do zahrady. Dále je zde vstupní hala, prostorná koupelna s rohovou vanou, toaleta a schodiště jež vás zavede buď do prostorného suterénního prostoru nebo do prvního obytného patra.

V prvním patře se nachází dva prostorné pokoje, jeden pokoj disponuje balkónem, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
V suterénu se nachází rozměrově prostorná místnost se schodištěm, která se otevírá do zahrady pomocí francouzského okna. Na rozlehlou místnost jsou napojeny tři menší místnosti, které byly využívány jako kancelář, sklad a místnost pro údržbu. Vybavení vily je ve starším stylu.
Staří vily je cca 25 let.
Ohřev vody a vytápění zajišťuje elektrokotel který je napojený na bojler. Elektřina je vyvedena kompletně v mědi.
Ve vile v obývacím prostoru tak i na terase je krb s vyvložkovaným komínem.
Na terase má krb i svou udírnu. K objektu dále patří garáž s jedním parkovacím místem, prostorná dílna a 2 místa na parkování na vlastním pozemku. V zahradě se nachází původní betonový bazén k renovaci o hloubce 1,7 až 2 metry a šířce 4 metry a délce 8 metru.
K vile jsou dva vstupy jak z ulice Štychova, tak z ulice Pod zahradami.

Zahrada je obklopena vzrostlými tůjemi, jehličnatými stromy a rákosím.

Lokalita vyniká množstvím zeleně.
Nemovitost je v blízkosti Přírodního parku Botič – Milíčov tak i kousek od parku Hostivař – Záběhlice. V dosahu nemovitosti je veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost do centra jak po dálnici D1, tak přímo po hlavní silnici na Chodov. Jsme Vám schopni zajistit financování. Cena nemovitosti je 18.000.000,- Kč. Vřele tuto nemovitost doporučujeme. Ev. číslo: 630895.

  • Číslo inzerátu
   667
  • Cena
   18 000 000
  • Užitná plocha
   215 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.