Prodej domů

Ruda , Rakovnická 190

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodáno Prodáno v exkluzivním zastoupení vlastníků možnou koupi zděného rodinného domu se zahradou, garáží, dílnou a skladem v obci Ruda, okr.Rakovník.
Ruda je malá obec s cca 750 obyvateli, obecním úřadem, mateřskou školou, prodejnou potravin a hostincem. Ostatní občanská vybavenost je nejblíže v Novém Strašecí, vzdáleném 2,5km.
Nabízený rodinný dům poskytne klidné bydlení rodině, kdy dojezdová vzdálenost např. Ruzyně je 30 min. autem, do centra Prahy 45 min. autem po D6. Dům lze využívat i jako dvougenerační .
Byl postaven v r.1959, v dalších letech byly postaveny vedlejší stavby jako prostorná garáž se sklípkem na zeleninu a ovoce, dílna a sklad, vše zděné a nedávno přistavěná venkovní zastřešená pergola . V roce 1974 byla provedena rekonstrukce domu a změněna jeho dispozice. RD má tři podlaží: jedno podzemní, kde se nachází kotelna a sklad uhlí, přízemí / vstupní hala, chodba, ložnice, jídelna s obývákem a kuch. koutem a spíží, koupelna s WC/ a obytné podkroví /2 obytné místnosti - původně tři, chodba, koupelna s WC, balkon, kumbál, půda/. Stropy v podkroví mají převážně rovný podhled , pouze v malé míře částečně zkosené stropy s přiznanými opěrnými trámy. Celková obytná plocha domu činí 119 m čtv. Dům je postaven na vlastním pozemku o výměře 844 m čtv. s příjezdem z hlavní silnice.
Dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci, kromě toho je na pozemku zabudována jímací nádrž na dešťovou vodu pro zalévání zahrady a původní studna. Obec připravuje rozvod plynu. Dům je vytápěn zánovním kotlem Viadrus na uhlí, před čtyřmi lety byla vyměněna okna za plastová a před dvěma došlo na výměnu střešní krytiny včetně nových klempířských prvků a okapů. Stavby jsou průběžně udržovány , nicméně min. kuchyň a koupelny potřebují modernizaci na současný standard bydlení /cca 35 let staré/. Dům je však možné ihned bez problémů užívat a to i bez rekonstrukce.
V klidové části zahrady , zcela odstíněné od hlavní silnice, která obcí prochází , se nachází pergola a navazující dílny. V části k silnici je garáž a skleník, včetně okrasné části zahrady a příjezdové brány na pozemek.
Dům má krásnou atmosféru a atraktivní polohu, koupi vřele doporučuji všem, kteří hledají bydlení pro rodinu, i větší, na vesnici s dobrou dostupností okolních měst /Nové Strašecí, Rakovník, Kladno i hlavního města Prahy, včetně autobusového spojení do jmenovaných měst/. Nemovitost je vám k dispozici od května 2020.
Prohlídku si sjednejte výhradně u makléřky , tel. spojení uvedeno u inzerátu . Prosím, nezvoňte na majitele, nepřejí si to. Pro zájemce o koupi je připraven profi finanční servis zdarma. Dům je nyní rezervován, prohlídky nejsou možné. Nemovitost je prodána. Ev. číslo: 627836.

  • Číslo inzerátu
   584
  • Cena
   4 600 000
  • Užitná plocha
   119 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.