Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěMáslovice , Vltavská 55

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu o dispozici 5+1 v obci Máslovice, okres Praha - Východ, umístěného na pozemku o celkové rozloze 817 m².

Původní menší domek z roku 1927 byl rekonstruován, přestavěn a kolaudován v roce 2009. Současná dispozici nabízí v přízemí prostornou kuchyň, na ní navazující koupelnu a toaletu, dále obývací pokoj a samostatnou místnost. V patře se nachází tři pokoje, šatna a velká koupelna, která není dokončená.
Příjemné teplo v kuchyni a koupelně zajištuje podlahové vytápění, zbývající části domu jsou vytápěné radiátory (kotel na tuhá paliva). K vytápění domu se může využít i elektrokotel, který je v domě instalován.

Do domu i na pozemek je možné využít dva vstupy. Jeden vstup ústí do dvorka, umístěného v zahradě. U něj se nachází posezení, které je kryté střechou. Na velké zahraděs s částečnými terénními úpravami je trvalý travní porost, okrasné záhonky a zapušťěný, plně funkční bazén, jehož okolí je třeba upravit. Na zahradě je též možnost parkování několika aut.
K domu náleží zděná garáž o zastavěné ploše 42 m². Dům je podsklepen, sklep má rozlohu 34 m².
Celkový stav domu je dobrý, drobné nedodělky nebrání okamžitému užívání a příjemnému a pohodlnému bydlení.

Lokace domu je v klidné části obce, mimo hlavní příjezdovou komunikaci. Obec Máslovice se nachází 18 km severně od Prahy, nedaleko dálnice D8. V obci se nachází školka, hostinec, obecní úřad. Základní školu využívají obyvatelé Máslovic v nedalekých Klecanech. Obec je známá díky Muzeu másla, Výzkumnému ústavu včelařskému, Máslovické naučné stezce, nebo přívozu přes Vltavu do protilehlých Libčic nad Vltavou.

Pokud Vás dům se zahradou zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zajistíme nezávaznou prohlídku. Ev. číslo: 627719.

  • Číslo inzerátu
   580
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   146 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.