Prodej bytu 3+KK

Zobrazení inzerátu na mapěPraha , Rohanské nábřeží

Pro více informací napište nám nebo zavolejte:
https://smarthomesreality.cz/

Prodej bytu 3+kk, 100m2, Praha 8 - Karlín
Cena: 14 500 000 Kč + Provize agentury
ID: SaleKarolinaPort

Byt 3+kk, 100m2 + zahrada 200m2 se nachází ve 4. patře v projektu Port Karolína 4

Prémiový projekt se vyznačuje prémiovými službami. Jednou z nich jsou služby recepce s denním provozem, která je umístěna v budově první etapy projektu. Pro obyvatele domu je k dispozici společná terasa na střeše, vybavena nábytkem a osázena zelení podle návrhu zahradního architekta Ferdinanda Lefflera, zakladatele ateliéru Flera.

Projekt Port Karolína je ojedinělý svojí architekturou. Dřevěná francouzská okna přináší do interiéru dostatek světla, samozřejmostí jsou kvalitní dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře i předokenní žaluzie na většině oken.

Dvě patra podzemních garáží nabízí obyvatelům dostatek parkovacích míst. Projekt navíc počítá s prostorovou a kapacitní rezervou pro možnost doplnění nabíjecích stanic pro elektromobily.

Ve všech našich domech najdete místnost pro mytí zablácených kol, kočárků či domácích mazlíčků. Počasí už vám v pohybu venku neklade žádné limityю

Bytový dům je připraven dle mezinárodní metodiky BREEAM, která hodnotí vliv projektu na životní prostředí a jeho celkovou udržitelnost. Disponuje tak celou škálou technologických řešení, která budoucím majitelům ušetří značnou část nákladů na energie a vodu.

V projektu Port Karolína 4 šetříme vodu na několika místech. Domácnosti ušetří značnou část pitné vody díky kombinaci úsporných armatur jako jsou duální splachovače, úsporné umyvadlové baterie a sprchové hlavice.

K zalévání zeleně v okolí domu, na předzahrádkách a terasách bude využívána akumulovaná dešťová voda svedená ze střechy. To přináší další ekologickou i ekonomickou úsporu, dešťová voda je navíc pro rostliny svým chemickým složením mnohem vhodnější.

Karlín je živou čtvrtí, která roste do krásy. Do rekonstruovaných továrních prostor se stěhují přední české i zahraniční firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a luxusní kavárny, kromě divadla tu najdete i koncertní sál s nejlepší akustikou v Praze. Právem se tak stává jednou z nejvyhledávanějších adres v metropoli.

Hrubá stavba
květen 2021

Vnitřní omítky
srpen 2021

Kolaudace
jaro 2022

Nastěhování
léto 2022

Byt je připraven k prodeji

Cena: 14 500 000 Kč + Provize agentury

Pro více informací napište nám nebo zavolejte:
Mobil: +420773654888 (Viber, WhatsApp, Telegram)
e-mail: info@smarthomesreality.cz

Další parametry

 • Patro
  4
 • Stav objektu
  Novostavba
 • Typ budovy
  Cihla
 • Třída energetické náročnosti
  B
 • Typ vybaveni
  Ano
 • Vlastnictví
  Osobní
Terasa
Výtah
Bezbariérový
 • Číslo inzerátu
  5546
 • Cena
  14 500 000 za nemovitost
 • Užitná plocha
  100 m2

Kontakt

Kontaktovat

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.