Prodej pozemku

Zobrazení inzerátu na mapěTrutnov , Za Tratí 559

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku ve vyhledávané a klidné lokalitě města Trutnov - Horní Předměstí.
Rovinný pozemek parc. č. 2160/27 bez nutnosti terénních úprav a celkové výměře 9639 m², se nachází na okraji zástavby města, takže budoucímu majiteli nabízí bydlení na slunném místě s krásným výhledem do okolí a přitom výbornou dostupností do centra města.
Dle územního plánu spadá pozemek do B1 – plochy bydlení v rodinných domech – městské a příměstské. Podmínky prostorového uspořádání: koeficient zastavěnosti 25%, výšková hladina zástavby max. 10 m nad okolním terénem, odstavení vozidel (parkovací a odstavná stání) musí být na vlastním pozemku stavby, min. velikost pozemku pro 1 rodinný dům je 1.000 m². Pro zájemce z řad investičního bydlení se proto nabízí možnost rozdělení pozemku, výstavbu několika rodinných domů a následný rozprodej. Kompletní inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku (elektřina, plyn, vodovod a kanalizace). V obci se nachází kompletní občanská vybavenost (škola, školka, autobusové i železniční nádraží, obchodní i sportovní centra, atd.). V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme. Ev. číslo: 620017.

  • Číslo inzerátu
   406
  • Cena
   8 675 100
  • Užitná plocha
   9639 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.