Prodej komerční nemovitosti

Zobrazení inzerátu na mapěPraha , Michelská

Pro více informaci, prosím zanechte svou žádost!
https://smarthomesreality.cz/

Prodej komerčního prostoru 100m2, Praha 4 - Michle
Cena: 1 500 000 Kč + DPH + Provize agentury
ID: MichelskaComm

Vynikající investiční příležitost.

Přenecháme zavedené potraviny v Praze, ulice Michelská, objekt směrem na hlavní ulici, novostavba v užívání od 01/2023, prostor v provozu od 06/2023, přenecháme ideálně s veškerým vybavením k provozu, cena domluvou, vice info a fotek i z průběhu dostavby a zařizování můžeme dodat.

Většina vybavení 8 měsíců stará, některé kousky bazarové (ale to nikdo nekupuje v novém) např. velká vytrína Harrier nová vychází na cca 360 + tisíc, bazarová stála 180 a deset potřebný servis na bezstarostnou funkčnost.

Třídvéřová lednice (vytrína) 1x, dvoudvéřová lednice (vytrína) 1x, stojací mrazák (vytrína) 1x, lednice vody 2x, lednice na zásoby ve skladu 1x, ostatní lednice a mrazáky (polepené) od dodavatelů - zařídíme přepis, regálový systém v celém obchodě + ve sklepě na doplnění dva záložní, komplet dřevěná sestava z masivu jako pokladní zóna - 2x stůl, sestava 3policových regálů za pokladnou (jeden ve sklepě, místo něho od dodavatele regal na cigarety), samostatný regál na pečivo, sestava 5ti regálů na zásilky za pokladnou, kuchyňka - pečící trouba od dodavatele + velký mrazák v zázemí, kancelář, nová PC sestava ke které je pokladní systém PC pokladny, pokladna, váhoskener, ruční skener 2x, vše dle fotek bude součástí přenechání.

Poplatky cca 8tisíc (voda, topení, popelnice - spotřeba tohoto je malá, například v zimě se nemusí topit, prostor vytopěj krásně lednice - takže se očekávají přeplatky). Přenecháváme protože se budeme stěhovat mimo ČR a už teď přestáváme mít čas se věnovat obchodu. V okolí jsou školy a kanceláře, samozřejmě i byty, objekt ve kterém se prostor nachází obývá movitější klientela. Cena přenechání 1,5 bez DPH , vstupní investice cca 2,2 - 2,5 nemáme už moc představu o drobnostech, tamhle 2 tisíce, tamhle 5 či 10 tisíc. Nový nájemce má možnost do týdne začít sám na sebe, to je věc která se nedá finančně ohodnotit, žádná stavba, kolaudace atd, vše již je, bez čekání = k nezaplacení.

V ceně odstupného 1 500 000 Kč je veškeré vybavení (viz fotografie).

Komerční prostor je připraven k prodeji

Cena: 1 500 000 Kč + DPH + Provize agentury

Pro více informací napište nám nebo zavolejte:
Mobil: +420773654888 (Viber, WhatsApp, Telegram)
e-mail: info@smarthomesreality.cz

Další parametry

 • Patro
  1
 • Stav objektu
  Novostavba
 • Typ budovy
  Cihla
 • Třída energetické náročnosti
  B
 • Typ vybaveni
  Ano
 • Vlastnictví
  Osobní
 • Číslo inzerátu
  30866
 • Cena
  1 500 000 za nemovitost
 • Poznámka k ceně
  + DPH + Provize agentury
 • Užitná plocha
  100 m2

Kontakt

Kontaktovat

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.