Prodej domů

Zlín

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi zděné chaty v klidné části Malenovic u Zlína. Pokud toužíte po klidném rodinném odpočinku, tato nabídka dokáže splnit Všechna vaše očekávání.

Chata je zděná a podsklepená se zastavěnou plochou 16 m², což poskytuje díky sklepu 30 m² užitného prostoru. Chata disponuje jednou obytnou místností, kterou v chladných večerech jednoduše vytopíte malými kamny. Díky 3 velkým oknům je v místnosti dostatek přirozeného světla.Z tohoto obytného prostoru se vstupuje na terasu s výhledem na pozemek. Pod obytnou místností je prostorná místnost, kterou majitelé využívají jako sklad a úložný prostor. Díky přivedené vodě z místní studny je možné zde zbudovat i menší kuchyni nebo klidně saunu (limitovat Vás bude pouze Vaše fantazie).

U chaty je postavena dřevěná krytá pergola, kde můžete společně odpočívat, bavit se s přáteli u grilování nebo opékání. Z posezení pod pergolou máte výhled na celý pozemek u chaty.

Celkově je chata udržovaná a v dobrém stavu. Ve spodní části pozemku jsou k dispozici parkovací místa pro Vás i návštěvy. Součástí chaty je také udržovaná zahrada, kde je vysázeno pár ovocných stromů a dostatek místa pro pěstování zeleniny.

Umístění chaty v uzavřené a oplocené kolonii 7 chat Vám zaručí opravdu dostatek soukromí a klidu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád se s Vámi potkám na prohlídce této chaty – domluvte si termín s makléřem.

Majitel si vyhrazuje právo při souběhu více zájemců vybrat kupujícího dle vlastních kritérií. Ev. číslo: 630804.

  • Číslo inzerátu
   279
  • Cena
   750 000
  • Užitná plocha
   24 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.