Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěHarrachov

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej lukrativního stavebního pozemku o výměře 1.008 m² k výstavbě rodinného domu v dostupnosti centra horského střediska Harrachov - Rýžoviště.

Mírně svažitý pozemek se nachází zhruba 120 m od nástupiště sedačkové lanovky na Černou horu s výhledem na sjezdovky a areál Sporthotelu Rýžoviště.

Dle územního plánu spadá pozemek do ploch Z30-SM (plochy smíšené obytné – městské). K pozemku je vydáno platné stavební povolení na novostavbu rodinného domu pro 8 osob s 5 obytnými místnostmi, garáží pro 2 auta a wellness dle vyhotovené projektové dokumentace, která je součástí prodeje. Jedná se o celkově podsklepený přízemní objekt s využitelným podkrovím. Na pozemek jsou zavedeny kompletní inženýrské sítě – elektřina (s ČEZ Distribuce uzavřeny smlouvy, nyní bude osazen elektroměr), přípojka na městský vodovod a kanalizační přípojka s napojením na ČOV, na kterou je vydáno stavební povolení. V projektu počítáno s elektrickým vytápěním a ohřevem teplé vody.

K pozemku jsou vydány veškeré povolení k okamžitému zahájení stavby. Dokončení stavby dle prodlouženého stavebního povolení do konce roku 2022.

Veškerá občanská vybavenost v okolí. Ideální nejenom pro milovníky lyžování, turistiky či horské cyklistiky. TOP investice pro současnost i budoucnost! Stavební povolení a projektová dokumentace k předložení na vyžádání. V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme! Ev. číslo: 630565.

  • Číslo inzerátu
   259
  • Cena
   6 000 000
  • Užitná plocha
   176 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.