Prodej domů 6 a více

Zobrazení inzerátu na mapěKralupy nad Vltavou , Šafaříkova 1

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje rodinného domu o dispozici 6+1 s obytným podkrovím v Kralupech nad Vltavou, postaveného na pozemku o celkové výměře 922 m2.Zkolaudovaný dům z roku 2005 se nachází v klidné a nezátopové části města v ulici Pod Hradištěm. Dům je postaven dle projektu společnosti Canaba v provedení Classic Luxus a je realizován z betonovo-polystyrenových sendvičů (tloušťka 30 cm vč. 10 cm polystyrenové isolace).
Parkování je možné ve vlastní prostorné dvougaráži (6,5 x 6,5 m) s vraty na dálkové ovládání, před garáží, popř. v přilehlé ulici. Součástí domu je rovněž venkovní zastřešená a zastíněná zahradní pergola, která tak s rozlehlou zahradou poskytuje naprosté soukromí pro relax. Celá zahrada je osázena vzrostlými stromy, okrasnými dřevinami a květinami a je celoročně pravidelně udržována. Součástí zahrady jsou dětské herní prvky: skluzavka a houpačky.
V přízemí domu se nachází vstupní chodba s velkou vestavěnou skříní, koupelna s WC, sprchovým koutem, pračkou, sušičkou a plynovým kotlem, další společná chodba, kuchyně, obývací pokoj s jídelním koutem, pokoj pro hosty a pracovna. Po pohodlném prostorném schodišti vystoupíme do patra, kde jsou k dispozici dva velké dětské pokoje, ložnice, šatna a prostorná koupelna s vanou a s WC. Z patra lze vstoupit na prostornou půdu, která je díky OSB deskám celá pochozí.
Dům je přes radiátory vytápěn úsporným kombinovaným plynovým kotlem. K domácí pohodě v přízemí přispívá i rustikální krb s dubovou římsou. Díky tepelné izolaci a plastovým oknům jsou zde nízké náklady na vytápění. Do domu jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě (plyn, městský vodovod, kanalizace, elektřina 230 a 400 V) vč. internetu a satelitu. V domě je nainstalovaný zabezpečovací systém.
Nad zahradou začíná les, kam je možné chodit na houby nebo procházky, například na pravěké hradiště, které je chráněnou kulturní památkou. Lesem vede cyklistická stezka. 100 m od domu se nachází Lesní mateřská školka. 200 m od domu se nachází autobusová zastávka ve směrech Kralupy centrum, Praha Dejvice, popř. i vlaková zastávka ve směrech Kralupy, Kladno. V Kralupech je velké letní koupaliště, fitness centra, tenisové kurty a cyklostezka podél břehu Vltavy ve směru k zámkům Nelahozeves a Veltrusy, Troja, Praha Bubeneč. V Kralupech je rovněž k dispozici veškerá občanská vybavenost (mateřské školy, základní školy, obchody, supermarkety Tesco, Lidl, 2x Penny, sportovní areály, zimní stadion, spoustu dětských hřišť, zdravotní středisko, nemocnice, pošty a banky). Cca 5 km od domu je hlavní autobusové i vlakové nádraží s přímým spojem 25 min. do centra Prahy na Masarykovo, Hlavní nádraží a další směry Ústí n.l. Kladno, Slaný, Mělník atd. Autem na letiště Ruzyně trvá cesta 20 minut, stejně jako k metru Bořislavka.
Dům je ihned k nastěhování. Součástí kupní ceny jsou vestavěné věci na míru, po dohodě lze přenechat i movité vybavení domu. Právní servis vč. vyřízení hypotéky od 1,69 % p. a. ZDARMA.
Odkaz na virtuální prohlídku domu: https://my.matterport.com/show/?m=JJBzasrBeGB

  • Číslo inzerátu
   2434
  • Cena
   9 990 000 za nemovitost
  • Užitná plocha
   922 m2

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.