Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěVodňany

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej útulného a svým umístěním v lokalitě velmi zajímavého statku v obci Pražák, nedaleko obce Vodňany. Stavení je výjimečné nejen svou lokalitou, ale i rozmístěním budov do tvaru U s uzavřeným dvorem poskytujícím soukromí. Částečně podsklepený objekt má celou řadu hospodářských a dílenských prostor. Statek je rozdělen na dvě bytové jednotky o dispozici 3+1 a 1+1, které od sebe dělí prostorný dlážděný dvůr. Dům byl vystavěn počátkem roku 1900. Průběžně byl doplňován o další stavby a to až do roku 1961 kdy dostal finální současnou podobu. Dům je postaven ze smíšeného zdiva. V hlavní obytné části (3+1) proběhla výměna oken za plastové trojskla, rozvody vody se částečně upravovaly do plastu a vyměněny byli také stropy (hurdisky + železobeton). Elektřina je původní, topná soustava prošla rekonstrukcí. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Dům je napojen na obecní kanalizaci. Objekt je napojen na veřejný vodovod a disponuje vlastní kopanou studnou. K domu z pravé strany, při pohledu na dům, náleží vlastní zahrada a na druhé straně je pronajat pozemek od obce na 99 let, na kterém je vysazen sad.
Nemovitost se nachází v centrální vyvýšené části obce a je ojedinělou samostatnou stavbou na návsi. Poloha obce je strategická vzhledem k dojezdovým vzdálenostem do měst jako jsou Strakonice, Písek a České Budějovice. Pokud Vás láká vlastní statek, nebo jen chcete ošetřit úspory proti inflaci, doporučuji prohlídku této malebné nemovitosti.
Zajistíme Vám financování a veškerý právní servis. Více informací Vám poskytne realitní makléř Zdeněk Swiersovič z RK A TEMPO s.r.o. fungující pod ochranou známkou dumrealit.cz. Těšíme se na prohlídkách. Ev. číslo: 639677.

  Sklep
  Garáž
  • Číslo inzerátu
   24034
  • Cena
   4 090 000 za nemovitost
  • Užitná plocha
   76 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.