Pronájem komerční nemovitosti

Zobrazení inzerátu na mapěLiberec

Reality 11 Vám zprostředkují do nově vznikajícího projektu Rezidence RoSa Liberec v dolním centru krajského města, které se plánuje otevřít do poloviny roku 2022 aktuálně nabízíme možnost pronájmu obchodních prostor o velikosti 33 m².

Projekt Rezidence RoSa Liberec nabízí k pronájmu celkem 98 jednotek rezidenčního bydlení pro seniory a s tím spojené i komerční prostory. Služby by měly být úzce spojeny s komunitním bydlením tohoto projektu. Maximální servis, recepce, NON-STOP služba, v budově bude k dispozici restaurace, pekárna, vinotéka, rezidence bude svým klientům zprostředkovávat plný komfort, dovoz obědů, léků, praní a žehlení prádla úklid a další nadstandardní služby.

Poslední volné prostory se vstupem z ulice a výlohou, cca 33 m² určené a připravené na provoz od cca 8/2022 kdy bude kolaudováno. Možné jako zásilkovna, sdílená kancelář, služby spojeneé s pohybovým ústrojím apod. Samostatný prostor sousedící s recepcí k pronájmu. Již nyní možné rezervování ideálního prostoru na skvělé adrese v Liberci naproti krajskému úřadu, ul. U Nisy, s výbornou dostupností a občanskou vybaveností. Nájemné je stanoveno za obchodní prostory 230 Kč/m²/měs. V ceně nájemného není započtena částka za spotřebu energie a další služby. Pro více informací ohledně výstavby projektu kontaktujte makléře Reality11 Liberecko. Ev. číslo: 22367.

  • Číslo inzerátu
   24023
  • Cena
   230 za m2/měsíc
  • Užitná plocha
   33 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.