Prodej pozemku

Zobrazení inzerátu na mapěKozomín

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o výměře 1022 m² určeného pro stavbu rodinného domu ve Středočeském kraji v okrese Mělník. Rovinatý pozemek se nachází na okraji klidné obce s výbornou dostupností do Prahy. Obec leží cca 2 minuty autem od nájezdu na dálnici D8, po které se dostanete za 10 minut jízdy na severní okraj Prahy. Možné je využít i autobusovou dopravu, nebo železniční z nedalekých Kralup nad Vltavou.
Na základě vydaného stavebního povolení ze dne 11.8.2021 nyní probíhají stavební práce na vybudování inženýrských sítí (voda, elektřina, kanalizace) a příjezdových komunikací k jednotlivým pozemkům. Dokončení infrastruktury je naplánováno na září 2022.
Regulativy v dané lokalitě umožní výstavbu RD se sedlovou střechou včetně pomocných objektů o rozloze 200 m² s maximálně 2. podlažími a podkrovím.
V obci je k dispozici obchod, dětské hřiště a multifunkční sportoviště. Veškerou občanskou vybavenost lze využít v Kralupech nad Vltavou vzdálených cca 8 minut jízdy autem.
Pro více informací a případnou nezávaznou prohlídku mne neváhejte kontaktovat na uvedeném
telefonním čísle nebo emailem. Ev. číslo: 636711.

  • Číslo inzerátu
   23944
  • Cena
   více info o ceně u majitele inzerátu
  • Užitná plocha
   1022 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.