Prodej komerční nemovitosti

Zobrazení inzerátu na mapěOpava , Bílovecká

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej komerčního objektu s možností bydlení v domě 2+kk po rekonstrukci. Jedná se o dvě jednopodlažní zděné budovy s celkovou zastavěnou plochou 611m² a pozemkem o rozloze 701m². Budova doposud sloužící jako restauračním zařízení o zastavěné ploše 558m² je situována u hlavní silnice, dům k bydlení je umístěn v zadní části a jeho zastavěná plocha je 53m². Obě budovy prošly rozsáhlou rekonstrukcí v letech 2019-2021.
Uspořádání přízemní části restauračního zařízení disponuje hlavní plochou s barem a posezením. Terasa nabízí další možnost posezení pro hosty. Zcela nová kuchyň je vybavena nerezovým vybavením a je vhodná pro přípravu teplých i studených pokrmů. Dále objekt nabízí skladovací prostory, úklidovou místnost a samozřejmě sociální zařízení. Nechybí zázemí pro zaměstnance. Dispozice domu nabízí možnost vybudování další bytové jednotky v půdním prostoru nad restaurací. Dům je zcela podsklepen, vytápění a ohřev vody zajištěn plynovým kotlem.
Druhá budova byla využita pro bydlení a slouží jako soukromý dům s bytem o dispozici 2+kk a užitné ploše cca 50m². U domu je rovněž terasa a vstup na malou zahrádku.
Více informací rádi sdělíme, ať už telefonicky, nebo osobně na prohlídce nemovitosti.
Objekt je vhodný nejen pro podnikání v oblasti gastronomie. Budoucímu majiteli se zde nabízí možnost realizace nejrůznějších podnikatelských záměrů od provozování zařízení pro stravování, firemní vzorkovnu, prodejnu různého druhu zboží a pod. Doporučujeme prohlídku!
Možnosti financování nemovitosti lze bez poplatku konzultovat s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 639651.

  Sklep
  • Číslo inzerátu
   23878
  • Cena
   9 800 000 za nemovitost
  • Užitná plocha
   701 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.