Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěChodouny

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rozestavěného rodinného domu o dispozici 4+kk a obytné ploše 113 m² na pozemku 1411 m² v obci Chodouny - Lounky. Tato obec se nachází nedaleko od Roudnice nad Labem a samozřejmě kousek od romantického Podřípska. Samotný dům je bungalov navržený s předpoklady potřeb pro rodinu. Dispozice je tvořena následovně: obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde jsou dvě okna a velký HS portál s výhledem do zahrady, dále jsou zde dva dětské pokoje se zabudovanými nikami na vestavné skříně, ložnice s vlastní šatnou a balkónovými dveřmi přístupné do zahrady, koupelna s vanou a sprchovým koutem, dvě toalety, technická místnost a příjemně velké zádveří. Těm, kdo ocení klasické stavební materiály, se může dům pochlubit cihlovým zdivem (POROTHERM), klasickým krovem (nikoliv vazníky), důmyslným uspořádáním interiéru tak, aby měl každé dostatek soukromí a maximální pohodlí, příjemný výhled, dostatek světla a velkou zahradu.
V současné době je v domě rozvedena elektřina, voda, podlahové teplovodní topení, pouzdra na posuvné dveře, venkovní fasáda, svody. Příjemně působí neutrálně a moderně zvolená barevná kombinace oken a střechy (antracit) a fasády (slonovinová kost). Aktuálně se dokončili podlahy a omítky.
V ceně je zahrnuto vše z výše uvedeného, dále připojení na elektřinu, vodu. Ostatní dokončovací práce (podlahová krytina, dveře, stropy, vnitřní omítky a zařizovací předměty) v ceně nejsou. Avšak se stavebníkem je možné dohodnout jejich dodělání. Vše již dle přání a vkusu budoucího majitele. Jedná se krásnou lokalitu, plnou klidu, výhledů a přírody. Veškerá občanská vybavenost včetně školy v obci. Dům se zahradou je situován na okraji obce, naproti fotbalovému a dětskému hřišti. V případě zájmu o podrobné informace nebo nezávaznou prohlídku, mne neváhejte kontaktovat. Pokud by jste nechtěli mít starosti s dokončením domu, je zde možnost dodělání na klíč: celková cena za dodělaný dům by byla 8.250.000,-Kč. Zahrnovalo by to:
stropy
elektroinstalaci včetně zásuvek a vypínačů
dveře se zárubněmi
parapety
podbití
koupelnu s vanou, umyvadlem a sprchovým koutem (baterie vanová a umyvadlová a sprchová hlavice také v ceně)
podlahy dlažba (chodba, technická místnost, koupelna, WC) - kdy obklady a dlažba jsou v základu za cenu 400,-Kč za m² - standard, pokud by si vybrali dražší, bude do s doplatkem z rozdílu)
podlaha plovoucí (zbytek domu) - cena za m² je 300,-, pokud si vyberou dražší, opět doplatek rozdílu
schody ke vchodu
pletivový plot kolem pozemku (boky), přední strana buď z Ytongu s fasádou v barvě omítky, nebo štípané ztracené bednění
Dodělání udělá firma RML stav s.r.o. Je schopna s nimi řešit barvy, navržení koupelny i použité materiály...
V ceně nejsou vrata, vrátka a výplně plotu.
Do domu si stačí dodat svítidla, kuchyňská linka a můžete bydlet. V takovém případě by dokončení bylo v červenci. Ev. číslo: 636282.

  • Číslo inzerátu
   23850
  • Cena
   8 250 000 za nemovitost
  • Užitná plocha
   113 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.