Prodej bytu 2+1

Zobrazení inzerátu na mapěLiberec

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu v Liberci, velikosti 2+1, 62 m². Byt se nachází ve 2. NP cihlového domu v žádané lokalitě a klidné lokalitě v blízkosti Lidových sadů s Botanickou a Zoologickou zahradou, dětským koutkem a rozsáhlým lesoparkem s lesním koupalištěm.

Po vstupu do bytu se nacházíme v předsíni a z té vedou dveře na samostatné WC, do kuchyně a do obývacího pokoje. V prostorné kuchyni každá hospodyně určitě uvítá větší špajz.
Vedle něho jsou pak dveře do koupelny. Vracíme se do předsíně a s prohlídkou bytu pokračujeme vstupem do obýváku, kterým procházíme a dostáváme se do poslední místnosti bytu, do větší ložnice s výhledem na Ještěd.

Byt vytápí a teplou vodu ohřívá plynový kotel, který umožňuje regulaci nákladů bytu.
K nemalé výhodě patří i možnost využití nebytových prostor - 2 x sklep a 1 půdní kóje. Tento nebytový prostor celkem 12 m².

Nový majitel bytu určitě ocení klidnou lokalitu v zástavbě rodinných domů v blízkosti přírody s velkými možnostmi procházek. Na tramvaj do města cca 580 m, nedaleko je MŠ, ZŠ obchod a potravinami.

Hledáte-li nové bydlení v přívětivé atmosféře, v zeleni a přitom nedaleko centra města neváhejte a volejte, ráda vás bytem provedu.

Využijte stávajících úrokových sazeb. Vhodnou hypotéku vyberu a zrealizuji, dle možností zájemce o koupi.

Majitelka si vyhrazuje právo výběru kupujícího s nejvyšší nabídkou. Nejedná se o veřejnou soutěž.

Hledáte-li nové bydlení v přívětivé atmosféře, v zeleni a přitom nedaleko centra města, neváhejte a volejte, ráda vás bytem provedu. Ev. číslo: 639645.

Další parametry

 • Patro
  2
Sklep
 • Číslo inzerátu
  23826
 • Cena
  4 195 000 za nemovitost
 • Užitná plocha
  62 m2

Kontakt

Kontaktovat

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

Upozornění

Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.