Prodej domů

Zobrazení inzerátu na mapěŽatec , Jana Herbena 713

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytového domu v Žatci, v přímém sousedství železniční stanice Žatec – západ. Bytový dům býval z části užívaný k bydlení a z části ke komerčním účelům (kanceláře). Jedná se o částečně podsklepený objekt, který má 3.NP. Celková užitná plocha domu je 1.151m². V současné době není tato nemovitost užívána.

V 1.PP se nachází schodiště, chodba a sklepní prostory (93 m²). V 1.NP se nachází hlavní vstup do domu, chodba, schodiště, garáž (18 m²) a původně nebytové prostory (201 m²). Ve 2.NP se nachází chodba, schodiště, býval zde byt (93m²) a nebytové prostory (155m²). Ve 3.NP se nachází chodba, schodiště, půdní prostor a bývaly zde dva byty (73m² a 92m²).

Celkový stav objektu je zhoršený, odpovídá stáří budovy a nebyla zde prováděna pravidelná údržba. Dům je několik let neužívaný a je nutná jeho celková rekonstrukce.


Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a kanalizaci, vytápění bylo zajištěno lokálními topidly na tuhá paliva nebo elektrickými přímotopy, rozvody elektro 220/380V.

Město Žatec má cca 19200 obyvatel, má veškerou dopravní infrastrukturu (autobusová, železniční a příměstská doprava), občanská vybavenost je komplexní. Ev. číslo: 630240.

  • Číslo inzerátu
   234
  • Cena
   2 400 000
  • Užitná plocha
   1151 m2

  Kontakt

  Kontaktovat

  Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.

  Upozornění

  Používáte nepodporovaný (zastaralý) internetový prohlížeč!

  Pro správný běh našeho portalu není možné použít vámi používaný prohlížeč.

  Použijte prosím Microsoft Edge nebo některý z jiných prohlížečů, např. Google Chrome, Firefox.